Hornet’te #ÖneÇıkarılanProfil Ol!

“Öne Çıkarılan Profiller” Hornet’in en yeni topluluk programıdır. Bu özel programın bir parçası olarak, kullanıcılar Akış bölümünde dikkat çeker biçimde yayınlanır ve paylaştıkları Anlar çok daha büyük kitle tarafından görülür.

Hornet’te Öne Çıkarılan Profil olacak birinde neye bakarız?

Hornet’te Öne Çıkarılan Profiller’in hayata ilginç bakış açıları vardır ve bunu Hornet’te paylaştıkları içerikler aracılığı ile dünyayla paylaşmaya bayılırlar. Diğer kullanıcılarla yakınlık kurmaktan keyif alırlar ve bu yalnızca özel mesajlarla sınırlı kalmaz, aynı zamanda An ve Hikayelere yorum ve beğeni de bırakırlar. En önemlisi ise, Öne Çıkarılan bir Profil, olumluluk, nezaket, doğruluk, ve yerel aktivizm dahil olmak  üzere, Hornet’in değerlerini bünyesinde barındırır.

Bir Hornet Öne Çıkarılan Profil olarak:

  • Hornet Öne Çıkarılan  Profil rozetini al
  • Hornet akışındaki varlığını arttır
  • Yaşamını ve kişiliğini milyonlarca Hornet kullanıcısıyla paylaş
  • Hornet’te örnek biri ol!

Şu anda, Hornet Öne Çıkarılan Profiller programına katılım yalnızca davetiye üzerindendir, ancak tüm Hornet kullanıcılarını başvurmaya teşvik ediyoruz. Ayrıca Hornet kullanıcılarının programa karşı olan ilgilerini tartışılabildiği, fikirlerini paylaşabildiği, sorular sorabildiği ve diğer Öne Çıkarılan Profillerin etkileşime geçebildikleri bir forum kurduk.