Honey / Hediyeler / Hornet Puanları

Honey S. Honey nedir?

C. Honey, Hornet’in yeni sanal para birimidir.

S. Honey bakiyemi nasıl öğrenebilirim?

C. Honey cüzdanın, profil sayfanda yer alır. Gezinti çubuğunun sağında yer alan fotoğraf ikonuna tıkladığında, profil fotoğrafının üzerinde yeni Honey ikonunu görebilirsin. Bu ikona tıkladığında ise Honey cüzdanını ve bakiyeni görüntüleyebilirsin.

S. Nasıl Honey alabilirim?

C. Profilindeki Honey cüzdanına giderek, Honey satın alabilirsin. Harcamak için yeteri kadar Honey bakiyen yoksa, cüzdanına daha fazla Honey ekleyebilirsin.

S. Honey’yi nasıl kullanırım?

C. Akış sayfanı güzelleştiren anlar paylaşan kullanıcılara teşekkür etmek için onları Honey ile ödüllendirebilirsin. Bunun yanı sıra, Honey, uygulamadaki çeşitli gelişmiş özelliklerin kilidini açmak için de kullanılabilir. Belirli bir gelişmiş özellik Honey kullanılarak açılabilir olduğunda, özelliğin yanında Honey ikonu ve kilidi açmak için harcanması gereken Honey miktarı yer alır. Honey ile satın alınabilecek yeni özellikler eklemeye devam edeceğiz.

S. Başka bir Hornet kullanıcısına Honey gönderebilir miyim?

C. Hayır, Honey başka bir Hornet profiline -o profil senin profilin bile olsa- transfer edilemez.

S. Neden Honey kullanmalıyım?

C. Honey; pratik, ekonomik ve güvenlidir. Honey kullanarak hediyeler göndermek, Hornet üyelerini daha fazla özgün içerik paylaşmaları için cesaretlendirir ve akış sayfanın kalitesini artırır. Gelişmiş özelliklerin kilidini açmak için Honey kullanmak, Hornet’i her bütçeye uygun olarak daha güçlü kılar.

 

Hediyeler S: Hediyeler nedir?

C: Hediyeler, Hornet’te beğendiğin paylaşımları ödüllendirmenin bir yoludur. Bir hediye göndererek içeriği paylaşan üyeye teşekkür etmenin yanı sıra, akıştaki harika içeriklerin diğer üyelerin dikkatini çekmesine yardımcı olursun.

S: Nasıl Hediye gönderebilirim?

C: Akıştaki her an paylaşımında, yeni Hediye ikonunu göreceksin; göndermek istediğin hediyeyi seçmek için ikonun üzerine tıklayarak Hediyeler listesini görüntüleyebilirsin. Özgünlüğünü ifade edebilmen için, bir hediyeler koleksiyonu yarattık. Göndermek istediğin hediyeyi seçtikten sonra, ‘Gönder’ butonuna tıklaman yeterli.

S: Ben de Hediye alabilir miyim?

C: Kesinlikle! Hornet’te an paylaşan herkes, topluluğumuzun üyeleri tarafından ödüllendirilebilir.

S: Bir Hediye aldım; şimdi ne olacak?

C: Biri sana hediye gönderdiğinde, profiline otomatik olarak Hornet Puanları yüklenir. Bu puanların miktarı, aldığın hediyenin/hediyelerin türüne göre değişir.

 

Hornet Puanları S: Hornet Puanları nedir?

C: Puanlar; Hornet’in, topluluğumuza katkıları için üyelerini ödüllendirdiği bir çeşit sanal para birimidir.

S: Hornet Puanlarını nasıl kazanabilirim?

C: Hornet akışında paylaştığın anlar için aldığın her hediye ile birlikte, otomatik olarak puan da kazanırsın. Bunun yanı sıra; Beta Testçiliği, Topluluk Moderatörlüğü gibi çeşitli Topluluk programlarına katkıda bulunarak da puanlar kazanabilirsin. Topluluk Programları ile ilgili daha fazla bilgi için buraya tıkla.

S. Ne kadar Hornet Puanım olduğunu nasıl öğrenebilirim?

C. Puan bakiyeni Honey cüzdanından kontrol edebilirsin. Cüzdanın profil sayfanda yer alır. Uygulamadaki menü çubuğunun sağında yer alan profil ikonuna tıkladığında, profil fotoğrafının üzerinde yeni Honey ikonunu görebilirsin. Bu ikona tıkladığında ise Honey cüzdanını ve puan bakiyeni görüntüleyebilirsin.

S: Hornet Puanları satın alabilir miyim?

C: Hayır, puanlar Topluluk programlarına katkıda bulunarak kazanılabilir.

S: Hornet Puanlarımı diğer Hornet kullanıcılarına gönderebilir miyim?

C: Hayır, puanlar yalnızca senin tarafından kullanılabilir.

S: Hornet Puanlarımı nasıl kullanabilirim?

C: Puanlarını, çevrimiçi mağazamızda yer alan çeşitli ürünler için harcayabilirsin. Mağazaya, uygulamadaki puan bakiyene tıklayarak erişebilir veya buradan ziyaret edebilirsin. Puanlarını, mağazada yer alan premium paketleri, hediye kartları, Hornet tişörtleri gibi birçok farklı ürün için kullanabilirsin. Koleksiyonumuza yeni ürünler eklemeye devam edeceğiz, yenilikleri takip edebilmek için mağazaya düzenli olarak uğramayı lütfen ihmal etme.

Back to all topics

Quantcast