Hornet Topluluk Puanlarını Nasıl Kazanabilirim?

Hornet Topluluk Puanı kazanmanın çeşitli yolları var.

Puan kazanmanın en iyi yolu, Topluluk Gruplarımızdan bir veya daha fazlasına katılmaktır. Her Topluluk Grubunda, belirli görevleri tamamlayarak puan kazanabilirsin.Örneğin, Hornet Moderatörleri Topluluk Grubuna katıldığında, bize bildirdiğiniz tüm doğru ihlal raporları için sadakat puanları kazanırsın.Bu puanlar ücretsiz Premium Üyelik, kupon veya Hornet hediyesine dönüştürülebilir.

Topluluk programlarımıza buradan üye olabilir ve daha sonra Hornet Puanı kazanabilirsin.

Aşağıda nasıl puan verdiğimizin bazı örneklerini görebilirsin:

Moderatörler: İlk geçerli moderasyon raporu için 25 puan ve Moderatör rozeti, Her geçerli moderasyon raporu için 5 puan, 2500+ moderasyon raporu için 250 puan.

Çevirmenler: İlk çeviri 25 puan & Çevirmen rozeti, Crowdin çevirisi 3 puan (oylar ve öneriler dahil ancak onaylar hariç).

Hikayeler: İlk eklenen hikaye 25 puan ve Hikayeci rozeti, Onaylanmış hikaye 75 puan

Şehir Elçileri: Forumlarda ilk katkı (Şehir İpucu, yer, yorum ve cevap ekleme) 150 puan. Cool-Hunter Rozeti, Geçerli şehir rehberleri (İçerik ekibi tarafından yayınlanmıştır) 300 puan.

Hornet Erkekleri:Sunulan profil bilgilerinin kabul edilmesi, 3000 puan (kullanıcı başına sadece bir kez verilecektir).Öne çıkan rozeti.

Puan kazanmanın başka bir yolu, topluluk forumlarımızda aktif olmaktır. Forumdaki her gönderi 5 puan kazandırır!

Başlangıç olarak, topluluğumuzda bir profil oluşturup tamamladığınız için puan kazanacaksınız.

Rozetler ve Puanlar hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen buraya tıkla.

SSS köşemizde bir çözüm bulamazsanız, lütfen feedback@hornet.com adresimize yazın. Kullanıcı kimliğinizi e-postaya eklemeniz önemlidir, böylece hesabınızı bulabiliriz. Hesap kimliğiniz profilinizde yer alır ve ‘@’ sembolü ile başlar.

Back to all topics

Quantcast