Support

Home > Genel

Hornet'ten Bir Uyarı Mesajı Aldım

Hornet deneyiminin çok önemli bir kısmı kullanıcılarımızın raporlama yapabilmesidir. Bu size kötü davranan, reşit olmayan, ticari kazanç amaçlayan ve Kullanım Şartları’mızı ihlal eden tüm şikayet etmenizi sağlar. Bu Hornet’in herkes için güvenli bir alan olmasını sağlamaktadır.

Biz Hornet’te şeffaflığa inanıyoruz. Bundan dolayı eğer hakkınızda bir şikayet varsa biz bunu kimin yaptığını sistemin gizliliği önemli olduğu için size söylemeyeceğiz. Fakat, size hakkında şikayetlerin olduğunu uygulama içerisinden bildireceğiz. Hakkında yapılan şikayetleri bilmenin önemli olduğunu düşünüyoruz. Bu sayede bu raporlamalar hakkında olan uyuşmazlıkları bizimle görüşebilirsin.

Eğer raporlandığına yönelik bir mesaj aldıysan ve bunun adil olmadığını düşünüyorsan bizim bunu bilmemizi sağlaman önemli. Bunu yapabilmek için, bizimle buradan iletişime geç.

Destek Ekibimiz uyuşmazlık olan tüm raporlamaları değerlendirecektir. Eğer şikayetin yanlış olduğu bulunursa bu hesabından tarafımızdan silinecek ve şikayeti yapan bu kişi aleyhinde gerekli adımları atacağız.

SSS köşemizde bir çözüm bulamazsanız, lütfen feedback@hornet.com adresimize yazın. Kullanıcı kimliğinizi e-postaya eklemeniz önemlidir, böylece hesabınızı bulabiliriz. Hesap kimliğiniz profilinizde yer alır ve ‘@’ sembolü ile başlar.

Back to all topics

Quantcast