Konumum Diğer Kullanıcılar Tarafından Bulunabilir mi?

Medya son zamanlarda sosyal gay uygulamalarının zafiyetlerini ön plana çıkartan haberlerle dolup taştı. Bizim bazı rakiplerimizde konumunuzun hesaplanması mümkündür. Bu durum gay olmanın toplum tarafından yeterince kabul görmediği ülkelerde yaşan bireyler için potansiyel bir risk oluşturmaktadır. Hornet olarak biz bu durumun her zaman potansiyel bir güvenlik riski oluşturduğunun farkında olduk ve çok öncesinden kullanıcılarımızın konumlarını korumak için bazı adımlar attık. Hornet zamana bağlı olarak rastgele uygulamada görünen konumunuzu değiştirir. Bunu yaparak, bir başkasının sizin tam konumunuzu bulması imkansız hale gelir. Bizim için bu durum kullanışlılık ve güvelilik açısından kullanıcılarımız için tarafımızdan sağlanan önemli bir uzlaşma noktasıdır.

Biz ayrıca kullanıcılarımıza profillerindeki mesafeyi tamamen kapatma imkanını sunuyoruz. Bunu yapmak için lütfen şu adımları takip ediniz:

  • Hornet’i açınız ve profil bölümüne gidiniz
  • Fotoğrafınızın yanındaki “Profili düzenle” butonuna tıklayınız
  • Ekranı aşağıya kaydırınız ve “Mesafe göster”i kapalı hale getiriniz (OFF)

SSS köşemizde bir çözüm bulamazsanız, lütfen feedback@hornet.com adresimize yazın. Kullanıcı kimliğinizi e-postaya eklemeniz önemlidir, böylece hesabınızı bulabiliriz. Hesap kimliğiniz profilinizde yer alır ve ‘@’ sembolü ile başlar.

Back to all topics

Quantcast