Bu Yeni Akıllı Kondom Erkeklerin Yatak Odası Performanslarının Veri ve Ölçümlerini Topluyor

Bu Yeni Akıllı Kondom Erkeklerin Yatak Odası Performanslarının Veri ve Ölçümlerini Topluyor

Be first to like this.

This post is also available in: English Español Français Português ไทย Українська 繁體中文

$80.99 Dolar karşılığında i.Con satın alabilirsiniz, ilişki sırasında giydiğiniz penis halkası size penis çevrenizi, seks sırasında git-gel sayınızı, seksüel birleşmenizin süresini ve sıklığını, yakılan kaloriyi ve penis sıcaklığını takip etme iddiasında bulunuyor. Bluetooth’lu “akıllı kondom” (aslında gerçekten kondom değil) ilişkiyi dijital çağa taşıyan ancak ele geçirilme (hacklenme) ve bu verilerin seksi oyunlaştırıp oyunlaştırmadığı hakkında ahlâki endişeleri de beraberinde getiren, “hi-tech” (yüksek teknoloji) seks cihazlarının son halkası.

Açık olmak gerekirse, “dünyanın ilk akıllı kondomu” olarak lanse edilse de i.Con gerçek bir prezervatif değil, sadece bir “akıllı” cihaz, FitBit’in penisiniz için olanı gibi (kafanız vajinanız için olan FitBit ile karışmasın).

Bu ayarlanabilir cihaz esneyip her kalınlıkta erkeğe uyuyor ve söylenene göre cinsel bilgilerinizi bilgisayarınıza indiriyor ve cihazdan siliyor.

Bu durum oldukça basit görünse de, kablosuz veri transferi yapan cihazlarda, her zaman bilgisayar korsanlarının cihazınızı ele geçirip ve ardından da diğer cihazlarınızı şifre ve kimliğinizi çalmak için hackleme ihtimali var.

İLGİLİ | Renk Değiştiren Prezervatifin Cinsel Yolla Bulaşan Hastalıkları Ortaya Çıkarması Kulağa Güzel Gelebilir, Ama Bu İyi Bir Fikir Mi?

i.Con’un seksi “oyunlaştırması” gelene kadar, birçok insan sekse oyunmuş gibi davranıyor, hem gerçek hem de mecazen.

Birincisi, seks kart oyunları ve video oyunları haline getirildi, ve yıllardır insanlar seks hakkında beyzbol benzetmeleri kullarak konuştu – “Sayı yaptın mı?” “Hayır, sadece üçüncü tabana kadar gidebildim.” Partner bulma uygulamaları seksi hiç olmadığı kadar akıllı telefon sporu haline getirdi, takımlar, pozisyonlar ve kişisel istatistiklerle doldurmak için

İLGİLİ | Uzmanlar Uyarıyor, İnsanlar Sonunda “DijiSeksüeller”e Robotlarla Seks Yaptıkları İçin Ayrımcılık Yapacak

Elbette, i.Con’un topladığı veriler bizlere erkek cinsiyeti ve cinsel sağlığı hakkında daha fazla bilgi edinmemize yardım edebilir, ya da en azından yüksek teknoloji bir penis halkası için $81 Doları bayılan erkeklerin cinsel sağlığı hakkında.

Erdi (donquijote) tarafından çevirildi. Featured image by kmatija via iStock

 

Related Stories

Hornet Türkiye App Store’a Geri Döndü
Hornet Türkiye App Store’dan LGBTQ Karşıtı Mahkeme Kararıyla Kaldırılmasına Yanıt Veriyor
Quantcast