Katya Rehabilitasyona Gidiş Süreci Hakkında Konuşuyor: “Gerçek olanı Anlatmadım”

This post is also available in: English Español Português Français

Click here for more stories in this language

Katya, All Stars 2 ‘den sonra Avustralya’da tekrar oynadı. Katya uyuşturucu kullanmaya devam etti ve “gerçeklikten eksiksiz ve tam bir psikotik kopma” yaşadı. Katya rehab röportajı yeni web podcastı üzerindeydi: Kaprisli Uçucu.

Rehabilitasyona gitme kararıyla ilgili olarak şunları paylaşıyor: “Babam aslında “Kendin için doğru olanı yapıyorsun” dedi ve annem “Yapmalısın, or***u.” Rehabilitasyona gönüllü olarak gittim. Surprise, Arizona’daki Serenity Destek Merkezi’ne gittim ve onlar tüm içimi dışarıya çıkartı.

Görüşmeci McCook’un sadece rehabilitasyona gitme kararından önce draglığa ara verdiğini belirtti. “Gerçek olanı ve gerçek olmayanı söyleyemedim” diyerek, halüsinasyonlardan muzdarip olduğunu söyledi. “Kendilik ve gerçekliğin katmanları birbirine karışıyordu ve gerçek olanla gerçek olmayan arasındaki sınırlar tamamen gözenekli ve ayırt edilemezdi.”

O şöyle açıklıyor: “Halüsinasyonlar, vizyonlar, işitsel halüsinasyonlar. Bunlar özellikle Tanrı’nın biçiminde gerçekleştiğinde histeriktir.”

katya rehabilitasyon Katya

Katya “Bu benim dünyamı sarstı” diyor. “Az önce uyuşturucu problemim olduğunu sanıyordum. Hayır, anne. Barbara, lütfen. Lütfen, Barbara: bana faksı getir.”

Ona madde bağımlılığıyla ilgili olarak tarih sorulduğunda şöyle diyor: “Tüm hayat hikayem, yargılamalar, alay ve travmalarla dolu.” Buna bir nüksetme olarak atıfta bulunarak, o uyuşturucu madde onu “bir trollop, bir serseri ve bir hileci” haline getirdiğini paylaşıyor.

McCook, bu yıl polis tarafından gözaltına alındığını doğruladı. Ev sahipleri, Los Angeles’ta evlerini uyuşturucu kullanırken başkalarına rahatsızlık verdikleri için terk etmelerini istedi.

McCook ayrıca sevdiği bir kişinin neredeyse ona karşı bir kısıtlama emri çıkarttığını ve çok sevdiği başka bir kişiye karşıda fiziksel olarak saldırmaya çalıştığını belirtti.

“Bu tamamen kayanın dipiydi.”

Katya rehabilitasyon röportajının tamamını dinlemek için burayı tıklayın .

Click here for more stories in this language

Comments are closed.