Lady Gaga’nın Las Vegas Gösterisinde Görmek İstediğimiz 5 Şey

Lady Gaga’nın Las Vegas Gösterisinde Görmek İstediğimiz 5 Şey

Be first to like this.

This post is also available in: English Русский

Söylentilere göre Lady Gaga’nın Las Vegas’taki gösterisi için biletler satışa çıkmak üzere. Her gece izleyicilere sunacağı performansa dair yeni detaylar da açıklanıyor.

Gaga, MGM Park Theater’da 74 gösteri gerçekleştirecek daha fazlası da mümkün. MGM’in 5,200 koltuklu mekanında performans verecek diğer yıldızlardan ikisi Bruna Mars ve Cher. İkisi de bu yıl orada gösteri yapmaya başlamıştı.

İşte Lady Gaga’nın Las Vegas konutunda görmek istediğimiz beş şey:

1. En iyi şarkılarının harmanlandığı muhteşem bir açılış şarkısı.

Dansçı kızlar istiyoruz. Dansçı erkekler istiyoruz. Kuş tüyleri istiyoruz. Pırıltılar istiyoruz. Gaga’nın gösteriyi Vegas’a yakışır bir stille, en iyi şarkılarının abartılı bir karışımıyla açmasını çok isteriz.

2. Ama çok fazla dans olmasın.

Gaga’nın kendine dikkat etmesi lazım. Konser turunun Avrupa ayağını iptal ettikten veyeniden planlanan turu tekrar iptal ettikten sonra, 74 gösterilik bir kontratın sağlık sorunlarına fazla gelebileceğinden endişeliyiz. Yani umarız tüm fiziksel aktivitesini bir kaç büyük numaraya sınırlandırıp gösterinin geri kalan büyük kısmında piyano’da ya da başka bir yerde oturmaz.

3. Bol bolArtpop.

Artpop hakettiği takdiri görmedi. Büyük kitlelerce sevilmemiş olsa da, Vegas’a gösteriyi görmeye gidecek olan hayranların çoğu bu albümü gerçekten sevenlerden olacak. Yani “Gypsy,” “Do What U Want,” “Sexxx Dreams” ve “Donatella” gibi parçalarla neler yapacağını görmeyi çok isteriz.

4. Tabii ki, sadeleştirilmiş piyano versiyonları.

Gaga’nın en iyi yaptığı şey yüksek tempolu parçalarından birini alıp piyanoda solo söylemesi. Joanne‘deki daha enerjetik parçaları alıp sadeleştirdiğini görmeyi çok isteriz.

5. Bi’ iki cover.

Gaga’nın başka sanatçıların çalışmalarını denediğini görmeyi çok isteriz. Kelly Clarkson’ın turda yaptığı, ya da Taylor Swift’in hep sahnelerinde büyük yıldızları ağırladığı gibi, Gaga da başkalarının klasik parçalarına kendi yorumunu katabilir. Belki biraz Cyndi, Cher ya da Tina? Belki de Celine, J-Lo ve Britney gibi diğer Las Vegas divaları? Demek istediğim… Gaga’yı “Toxic” söylerken görmek bir gey için rüya gibi olurdu.

Lady Gaga’nın Las Vegas gösterisinde sen neler görmek istersin? Aşağıdaki yorumlar kısmında ve Facebook’ta anlat.

Related Stories

Hornet Türkiye App Store’dan LGBTQ Karşıtı Mahkeme Kararıyla Kaldırılmasına Yanıt Veriyor
Hornet Türkiye App Store’a Geri Döndü
Quantcast