Quantcast
Lady Gaga’nın Las Vegas Gösterisinde Görmek İstediğimiz 5 Şey Editors' Picks

Lady Gaga’nın Las Vegas Gösterisinde Görmek İstediğimiz 5 Şey

Written by Alexander Kacala on April 12, 2018
Be first to like this.

This post is also available in: English Русский

Söylentilere göre Lady Gaga’nın Las Vegas’taki gösterisi için biletler satışa çıkmak üzere. Her gece izleyicilere sunacağı performansa dair yeni detaylar da açıklanıyor.

Gaga, MGM Park Theater’da 74 gösteri gerçekleştirecek daha fazlası da mümkün. MGM’in 5,200 koltuklu mekanında performans verecek diğer yıldızlardan ikisi Bruna Mars ve Cher. İkisi de bu yıl orada gösteri yapmaya başlamıştı.

İşte Lady Gaga’nın Las Vegas konutunda görmek istediğimiz beş şey:

1. En iyi şarkılarının harmanlandığı muhteşem bir açılış şarkısı.

Dansçı kızlar istiyoruz. Dansçı erkekler istiyoruz. Kuş tüyleri istiyoruz. Pırıltılar istiyoruz. Gaga’nın gösteriyi Vegas’a yakışır bir stille, en iyi şarkılarının abartılı bir karışımıyla açmasını çok isteriz.

2. Ama çok fazla dans olmasın.

Gaga’nın kendine dikkat etmesi lazım. Konser turunun Avrupa ayağını iptal ettikten veyeniden planlanan turu tekrar iptal ettikten sonra, 74 gösterilik bir kontratın sağlık sorunlarına fazla gelebileceğinden endişeliyiz. Yani umarız tüm fiziksel aktivitesini bir kaç büyük numaraya sınırlandırıp gösterinin geri kalan büyük kısmında piyano’da ya da başka bir yerde oturmaz.

3. Bol bolArtpop.

Artpop hakettiği takdiri görmedi. Büyük kitlelerce sevilmemiş olsa da, Vegas’a gösteriyi görmeye gidecek olan hayranların çoğu bu albümü gerçekten sevenlerden olacak. Yani “Gypsy,” “Do What U Want,” “Sexxx Dreams” ve “Donatella” gibi parçalarla neler yapacağını görmeyi çok isteriz.

4. Tabii ki, sadeleştirilmiş piyano versiyonları.

Gaga’nın en iyi yaptığı şey yüksek tempolu parçalarından birini alıp piyanoda solo söylemesi. Joanne‘deki daha enerjetik parçaları alıp sadeleştirdiğini görmeyi çok isteriz.

5. Bi’ iki cover.

Gaga’nın başka sanatçıların çalışmalarını denediğini görmeyi çok isteriz. Kelly Clarkson’ın turda yaptığı, ya da Taylor Swift’in hep sahnelerinde büyük yıldızları ağırladığı gibi, Gaga da başkalarının klasik parçalarına kendi yorumunu katabilir. Belki biraz Cyndi, Cher ya da Tina? Belki de Celine, J-Lo ve Britney gibi diğer Las Vegas divaları? Demek istediğim… Gaga’yı “Toxic” söylerken görmek bir gey için rüya gibi olurdu.

Lady Gaga’nın Las Vegas gösterisinde sen neler görmek istersin? Aşağıdaki yorumlar kısmında ve Facebook’ta anlat.

Read more stories by just signing up

or Download the App to read the latest stories

Already a member? Log in
English
  • Français
  • Español
  • Português
  • ไทย
  • 繁體中文

The home of the gay community

Hornet empowers millions of confident, discerning and passionate gay men to create more meaningful connections and to lead to more informed and authentic lives.

Don't have the Hornet app?