Bu Sonbaharda Yepyeni Bir LGBT Kruvaziyer Yolculuğu Düzenlemesi Var

Bu Sonbaharda Yepyeni Bir LGBT Kruvaziyer Yolculuğu Düzenlemesi Var

Be first to like this.

This post is also available in: English

LGBT dostu otel zinciri Axel Hotels ve Avrupa’nın en büyük kruvaziyer şirketlerinden biri olan Dreamlines sayesinde, bu sonbaharda yeni bir LGBT kruvaziyer düzenlemesi olacak. Open Sea Cruises’un ilk yolculuğunun, misafieleri sekiz günlük vahşi bir keşif gezisine çıkması planlanıyor.

29 Eylül – 6 Ekim 2018 tarihleri arasında, Pullmantur Zenith ‘den başlayacak yolculuk, İspanya’nın Barcelona şehri ile devam edecek ve İbiza’da iki günlük bir konaklama ile, Fransa ve İspanya’da birden fazla duraklama yapacaktır.

Bir İspanyol şirketi tarafından yönetilecek olan, 1400’den fazla yolcu ve 720 kabin kapasiteli gemi, ilk LGBT kruvaziyeri olacak. Open Sea Cruises & Axel, Akdeniz’in en egzotik yerleri Barselona, Ajaccio, Toulon, Palamós ve İbiza bir hafta duraklama yapacak.

Pullmantur Zenith’in misafirlerine tam olarak ne sunması gerekiyor? Gemiye bindikten sonra konuklar yemek pişirme atölyeleri, konferanslar, egzersiz kampı, yoga ve meditasyon seansları gibi çeşitli aktivitelere davetlidir. Güneş battıktan sonra ise, RuPaul’s Drag Race All Stars ‘dan yarışmacıların eşlik ettiği yerel barlar ve dans mekanları ile yüksek enerjili akşam aktiviteleri olacak.

Bu yeni gezinin en ilgi çekici yanlarından biri, programlarında (önümüzdeki haftalarda tanıtılacak olan) gösteriler ve uluslararası tanınmış sanatçıların dikkat çekici teklifi olacaktır.

Open Sea Cruises, açık denizlerde kudurmak için size bir mazeret verecek olan süper eğlenceli partiler vaat ediyor. Planlanan geceler, Eurovision, Sirk, İbiza Beyaz Partisi, Kabare ve 90’lara geri dönüş gibi temalar içeriyor. Konuklar, temayla eşleşen kıyafetler giymeleri konusunda cesaretlendirilir ve “vahşi ve partinin merkezi olmak” konusunda kendilerine meydan okunur.

Bu yeni LGBT seyahati hakkında daha fazla bilgi almak veya bir kompartıman rezervasyonu yapmak için Open Sea Cruises & Axel’in internet sitesini ziyaret edin.

Related Stories

Hornet Türkiye App Store’dan LGBTQ Karşıtı Mahkeme Kararıyla Kaldırılmasına Yanıt Veriyor
Hornet Türkiye App Store’a Geri Döndü
Quantcast