Bay Nude York’ta yarıştım ve tek sahip olduğum şey yenilenmiş bir benlik duygusuydu.

Bay Nude York’ta yarıştım ve tek sahip olduğum şey yenilenmiş bir benlik duygusuydu.

Be first to like this.

This post is also available in: English Español Français Português ไทย

Daha küçükken, yaklaşık 9 ya da 10 yaşında, yer boy aynamın önünde performans sergileyecektim; ama muhtemelen hayal edeceğiniz performans türünü değil. Hiç Disney yoktu, ben de Aladdin gibi davranmıyordum. (Eh, belki de daha çok Jasmine’in sürtük bir versiyonu gibi.) Hala duştan ıslanmışken, aynadaki hayali izleyiciyi riske striptiziyle kızdırırdım. Ayrıca, bir çocuk gibi favori filmimi Özel Bir Kadın (Pretty Women) düşünürdüm ve diğer çocuklar itfaiyeci ya da polis memuru olmayı umuyorlarsa da, bir striptizci ya da fahişe olmakla meşguldüm.

Belimin etrafına sarılmış bir havlu ile başlayarak, genellikle Madonna’nın bir parçasına dans ederdim Immaculate Collection . Diğer zamanlar müzikalden “The Strip” olurdu ingene , gösterinin kahramanı, bir ay süren şamandıradan tam üflemeli sıyırıcıya geçtiği parça.

Gypsy Rose Lee gibi, Daniel Nardicio’nun yıllık Bay Nude’ında, eşim ile eşcinsel erkeklerle dolu eşyalarımı gösterdiğimde, geçen hafta halka sıyırma ile ilk deneyimimi yaşadım. York.

Ama biraz geri dönelim.

Yetişkin bir erkek olarak, her zaman kendi beden algısı ile uğraştım. 20’li yaşlarımın çoğunda kendimi çok zayıf gördüm. Kütle – kas veya başka bir şekilde elde etmeye çalışmak – her zaman imkansız olmuştur. Sıklıkla çalışıyorum, her zaman fitness profesyonelleri tarafından kaslara dönüşmek için kalorilere ihtiyacım olduğu söylendi ve yaptığım herhangi bir kardiyo otomatik olarak herhangi bir kazanç elde etmedi. Sadece hiç bir zaman hiç bir yere ulaşamadığımı söyleyelim.

Geçen sene, 30’lu yaşların ilk yılı, spor salonundan biraz zaman geçirdikten sonra kilo almaya başladım. Bir arkadaşım sonunda bir popomun büyümeye başladığımı fark etti; ama aynı zamanda aşk kolları ve kibirli göğüslerin de ile geldiğini fark etti. Bu sadece beni vücudumdan daha da rahatsız etti. Geçen yaz boyunca spor salonuna döndüm, Instagram’da takip ettiğim adam olmaya çalışıyorum.

Sosyal medyada, ironik olarak pizzayla poz veren kaslı gey erkeklerin resimleriyle doluyum. Onların abs heykelleri, göğüsleri masiftir. Vücudumu her zaman sevdim; ama bunun tek başına yeterli olduğunu düşünmüyorum. Ve halka açık olmak her zaman kaçınmaya çalıştığım garip bir durum olmuştur.

Adamın sola bakışı = paha biçilemez

Fire Island’daki ev arkadaşlarının birçoğu çıplak olarak güneşlenerek, havuzun dallarına ve meyveleriyle dalga geçiyor. Komşularının serseri bir eşekle dalga geçtiğini umursamıyorlar. Engellilikleri ve teşhircilik sevgisinden çok etkilendim. Ben de bunu yapmaya çalışıyorum; ama havuza atlayınca ya da mayom ile çıktığımda hızlıca geri dönme eğilimindeyim. Savunmam, insanları tahmin etmesini sevdiğim; ama gerçekte, vücudumu gösterme konusunda güvensiz olduğumu, kendimle paylaşmayı, başkalarıyla paylaşmamayı tercih etmekteyim.

İLGİLİ | Bay Nude York, Manhattan’daki Ateşli Erkeklerin Olduğu Bir Yer (Fotoğraf) Oldu

Uygulamalarda biraz daha maceracı oldum. Yıllarca sıkı bir “hiç bir açık fotoğraf yok” politikam oldu ve Oprah’ın eşcinsel versiyonuna dönüştüğümde, çıplak ayaklarımın dalgaların arasında dolaşabileceğimi hayal ediyorum. New York’a taşınmak hızlıca değişti, çünkü bir adamın bir kaçamak için gelmesi, malları engellemeden neredeyse imkansız. Dairemin iki mil yarıçapındaki her gey adamın horozumu ve kıçımı gördüğünü kabul etmeye geldim. Her ne zaman benim bloğumun etrafında bir yürüyüşü olan bir adam görsem, muhtemelen tam olarak neyle çalıştığımı bildiğine karar verdim.

Yarışmanın bir kısmı

Fakat kendimin bu kısımlarını sevmeyi öğrenirken, yine de bedenimi bir bütün olarak sevmekle uğraşıyorum. Hiçbir zaman kendimin çıplak, tam vücut görüntülerini paylaşmam. Bir adamın “sahip olduklarımı”ı nasıl gizlediğini ve onaylayacağını görmek şaşırtıcı değil, ancak bir göğüs resmi veya tam vücut çekimi gelmediğinde saniye sonra engellenirim.

Şimdi, geçen haftaya dön.

Daniel Nardicio’nun yedi yıllık Bay Nude York’a rakipler için yapılan çağrıyı gördüğümde, bunun bütün bu güvensizliği sonlandırmak için fırsatım olabileceğini düşündüm. Kuralları veya parametreleri gerçekten bilmiyordum; ama düşündüm ki samimi neden şapkaya koymadım? elki de bir kazanan çıkacağım. Ona mesaj attı: “içerideyim.”

Pompalama … Kalabalık.

Sadece bir avuç erkek Bay Nude York 2018 için ringe adım attı, ancak aralarında Nardicio’nun etkinliklerinde popüler bir go-go çocuğuna dönüşen tüylü bir adonis vardı. Özellikle Latinlerin ve Asyalıların ve bazı faturaları ödemek için çaresizce paraya ihtiyaç duyduğunu söyleyen bir başka tomurcuk yazarı olduğunu açıkça ortaya koyan adam. Çıplak başlangıcımı daha da strese neden olan şeylerden biri, ön sırada birkaç hafta önce ilk randevuya gittiğim bir adamdı. Beni henüz çıplak görmemişti; ama arkasında duran 100 diğer azgın adamla birlikte görmek üzereydi.

Üst iki alt

Sahneye çıktım ve kişiliğimin işin çoğunu yapmasına izin verdim (garip durumlara girdiğimde her zamanki “Hapishaneden Kurtulma’” kartım). Fakat havlularımızı çıkarmamız ve seksi bir dans yapmamız gereken yere geldiğinde, hızlı bir zekanın ardında saklanma yoktu. Fakat korkum hızla havaya karıştı ve hepsinin takılmasına izin verdim. Kalabalığın ne düşündüğünden emin değilim, ama bir yandan havluyla ve bir yandan da yarı sert horozumla durdum, kameraların flaşı yanımdan geçerken geri dönüş olmadığını fark ettim.

Nude York 2018’i kazanamadım; ama azgın gay erkeklerle dolu bir odada çıplak kalmanın aslında kendinden daha çok kendine sevgiden ibaret olduğunu öğrendim.

Bay Çıplak York’un galibi (ben değil)

Ve kendime bir şey kanıtladım: benim en kötü kabuslardan biri (veya en iyi ıslak rüyalar) arasında duran tek şey korku ve bunu fethettiğimde ne yapabileceğimi söylemek.

O gece birkaç kulağım kulağıma fısıldadı ve bana oy verdiler. Onlara güvence verdim ve önümüzdeki yıl bir kitap yazacağım. Başlığı düşünmeyi düşünüyorum Ne oldu?

Bu gece queer kimliğimin bir kısmını geri aldım, çünkü sanırım teşhircilik ve engellenme eksikliği kolektif queer deneyimimizin bir parçası. Kendime daha fazla dokunarak, ev dediğim queer topluluğuna daha fazla temas kurdum. Vücudumuzun birçoğunun önemi olmadığını söyledik ve sonra birbirimize anlattık, bedenlerimiz ölçülmez. Ama o gece vücudumun önemli olduğunu söyledim. İnsanlarla dolu bir odanın önünde çıplak olmak, herkes için olmayabilir – ve bu benim için normal olmayabilir – ama denemek için kendinize meydan okuyorum.

Kendinizi daha önce yaptığınızdan biraz daha fazla seviyor olabilirsiniz.

Bay Çıplak York 2018’den daha fazla fotoğrafa göz atın:

Related Stories

Hornet Türkiye App Store’dan LGBTQ Karşıtı Mahkeme Kararıyla Kaldırılmasına Yanıt Veriyor
Hornet Türkiye App Store’a Geri Döndü
Quantcast