Taylor Swift Gurur Konuşması Yaptı: “Daha İleriye Gitmemiz İçin Ne Kadar Yol Katettiğimizi Fark Etmeliyiz”

Taylor Swift Gurur Konuşması Yaptı: “Daha İleriye Gitmemiz İçin Ne Kadar Yol Katettiğimizi Fark Etmeliyiz”

Be first to like this.

This post is also available in: English Français Português Русский 繁體中文

Taylor Swift, 2 Haziran Cumartesi günü Chicago’daki konserinde kalpten ve ilham verici bir konuşma yaparak Gurur Ayı’nda yardımcı oldu. Taylor Swift Pride konuşması, en son teklisi olan “Delicate” i söylemeden hemen önce geldi.

Grammy ödülü kazanan sanatçı, “Her durumdaki duygularınız hakkında savunmasız olmak çok cesur, ama duygularınız hakkında dürüst olmak ve toplumdan gelen sıkıntılarla karşılaşılabileceğini bildiğinizde kimi sevmek daha da cesur” dedi. Onun binlerce hayranı, biletleri konserden önce tükenmiş gösteriye katıldı.

“Bu ay ve her ay, kendilerini nasıl hissettikleri, hissettikleri gibi, hayatlarını nasıl hissettikleri, yaşadıkları gibi yaşamak için yeterince cesur olan herkese olan sevgimi ve saygımı göndermek istiyorum” dedi. devam etti.

Swift, yaptığımız ilerlemeyi kabul etti, ancak aynı zamanda halen herkes tarafından yapılması gereken bir iş olduğu düşüncesini de iletti. “Bu, ne kadar ilerlediğimizi kutlamamız gerektiğini düşündüğümüz bir ay; ama bence de ne kadar ilerlememiz gerektiğini de kabul etmeliyiz” dedi.

Ayrıca konuşmasının bir kısmını dışarı çıkmaya çalışan insanlara da adadı: “Henüz dışarı çıkacak kadar rahat hissetmeyen herkese olan sevgimi ve saygımı göndermek istiyorum … ve bunu kendi zamanınızda yapabilir misiniz? Ve herkesin eşit olarak yaşayabildiği ve sevdiği bir dünyada olabiliriz ve hiç kimse nasıl hissettiğini söylemekten korkmamalı. ”

“Duygular söz konusu olduğunda ve tüm hayatınızı geçirecek birilerini sevmeye ve aramaya geldiğinde … hepsi gerçekten çok hassastır” dedi.

Taylor Swift gurur konuşması hakkında ne düşünüyorsun? Aşağıdaki yorumlarda ve Facebook’ta sesinizi kapatın.

Related Stories

Hornet Türkiye App Store’a Geri Döndü
Hornet Türkiye App Store’dan LGBTQ Karşıtı Mahkeme Kararıyla Kaldırılmasına Yanıt Veriyor
Quantcast