Quantcast
Bu 10 Aşırı Seksi Transeksüel Erkek Sporcuyu Instagram’da Takip Etmelisin Editors' Picks

Bu 10 Aşırı Seksi Transeksüel Erkek Sporcuyu Instagram’da Takip Etmelisin

Written by Daniel Villarreal on November 12, 2019
Be first to like this.

This post is also available in: English Español Português

Eskiden seksi transeksüel erkekleri örtbas ederken — transeksüel erkek porno yıldızları ve transeksüel model Jamie Wilson gibi — transeksüel erkek sporcuların kalbimizde (ve göğüs kaslarımızda) özel bir yeri var. Sadece ateşli değiller, aynı zamanda kendini adamanın ve kişisel dönüşümün gücüne ant içmişler. İşte burada Instagram’da keşfettiğimiz hem seksi hem de ilham verici 10 seksi transeksüel sporcu.

1. Rufio

transgender male athletes 01
Rufio, Ulusal Spor Tıbbı Birliği sertifikalı kişisel antrenör. Kendini non-binary (kesin erkek ya da kadın olmayan) kadından erkeğe transeksüel adam ve çift ruhlu, hem de köpek sever biri olarak tanımlıyor.

2. Schuyler Bailar

transgender male athletes 03
Bailar 21 yaşında, Harvard için yüzen yarı Koreli bir yüzücü. Değişimi ve Harvard takımına kabul edilişi hakkında daha çok şey öğrenmek istiyorsanız, buraya gidin.

3. Roman Fitzgerald

trans male athletes 04
Roman bisiklet sürmekten, yüzmekten ve gitar çalmaktan hoşlanıyor. Punk-folk tarzı bir grup olan The Darkhearts‘da çalıyor. Diğer bir yandan Cadılar Bayramı’nı, korku filmlerini ve kadın müzisyen Amanda Palmer’ı seviyor.

4. Elias Alexander

trans male athletes 05
Alexander 30 yaşında, Finlandiya’da yaşayan ve dövme yapmaya pek ilgili biri. Etkileyici bir tam-gövde dövmesi var ve bu tam olarak büyüleyici.

RELATED | Transeksüel Bir Erkeği Men’s Health Kapağına Taşımak İçin Devrim Niteliğinde Kampanya

5. Shane Ortega

trans male athletes 07
Ortega çift ruhlu bir Idaho’lu, bir emekli gazi ve bir itfaiyeci ve bir acil tıp teknisyeni (ATT). Kendisi aynı zamanda HBO, The History Channel ve diğer medya kuruluşlarında da konuştu. Hakkında daha fazla shanespeaking.com‘da öğrenebilirsiniz.

6. harlemdane

trans male athletes 08
Dane Atlanta’da yaşıyor; ama Birleşik Krallık (İngiltere) doğumlu ve New York City’de büyüdü. Bedensel dönüşümünün bir tarafı da tişörtünü çıkarabilecek özgüveni kazanmasıydı, transeksüel erkeklerin ortak amacı olan.

7. fire_eyed_boy666

trans male athletes 09
Bu kişi kendi kendini kısa, süslü, dağınık “eşcinsel transeksüel uzaylı oğlan” olarak tanımlayan ayrıca kendini non-binary (kesin erkek ya da kadın olmayan), erkeksi olmayan biri olarak gören ve köpeklerin insanlardan daha iyi olduğunu düşünen birisi.

8. Patricio “Pat” Manuel

trans male athletes 10
Manuel HBO’nun boks ve diğer dövüş sporlarına dair programı The Fight Game</ em>’de açığa vuran bir özgeçmiş ile görünen bir boksör. Los Angeles’in South Bay bölgesinde büyüdü.

9. Evan Shawn

trans male athletes 11
Evan kendi kendini anlatan, şarkıcı, dansçı, vücut geliştirici ve fitness fanatiği ve aynı zamanda gelecek vadeden bir model. Berlin, Almanya’da yaşıyor. Aynı zamanda YouTube’da fitness ipuçları veriyor.

10. Kenneth Jones

trans male athletes 12
Kenneth Jones bir psikoloji ve araba tutkunu olup, iş olarak borsada danışmanlık yapıyor. Kendisi insanlara borsa hakkında daha fazla şey öğreten bir firma olan Shark Profits’te Genel Müdür.

Erdi (donquijote) tarafından çevrildi.

Read more stories by just signing up

or Download the App to read the latest stories

Already a member? Log in
English
  • Français
  • Español
  • Português
  • ไทย
  • 繁體中文