Sevgili Mama Ru: “Drag Race All Stars” dizisinde aşağıdaki 10 şeyi görmek istiyoruz.

Sevgili Mama Ru: “Drag Race All Stars” dizisinde aşağıdaki 10 şeyi görmek istiyoruz.

Be first to like this.

This post is also available in: English Español

Yakın zamanda RuPaul, RuPaul’s Drag Race All Stars 4.Sezon’un çekimlerinin tamamlandığını teyid etti. (Eveet, Şugar Kevaşem) Çekimler tamamlandı. 2019’un ilk baharına kadar Yayınlanmayacak olsada;

RuPaul’s Drag Race All Stars 4. Sezonu beklerken, daha önceki All Stars Sezonlarında neler yolunda gitmemişti bir bakalım: İşte daha sonraki sezonları muhteşem yapacak 10 önerimiz.

1. Kazananı belirlemek için daha iyi bir yöntem bulmak

Pek ala biliyoruz ki: All Stars en yetenekli Kraliçeyi seçmekten ibaret degil.
fakat Seçim sirasında olanların hiçbiri “onun jüri üyelerinin” bok yemesi değil. Ru, tacı gerçekten hak eden kraliçeye vermeli. Nokta!

2. Geçmiş sezonlardaki Kraliçeleri geri getirin

Morgan McMichaels ve Tatianna’yı tekrar şov’a yeni bir soluk kattı. ve Tati iddialı bir yarışmacı olarak karşımıza çıktı. Haydi Drag Race‘in takipçilerine onu bu kadar komik yapan şeyin ne olduğunu hatırlatalım.

The queens of All-Stars 1

3. Clean up the mini-challenge mess

All Stars‘ın son sezonunda, sadece iki tane “mini-challenge” (meydan okuma) vardı. (diğer sekiz bölümüne rağmen), ve büyük ödül $3,000 değerinde güneş gözlüğü ve bir yıl boyunca yiyebileceği kadar hamburger idi.

All Stars 4‘da daha iyi havuçların verildiği, daha fazla “mini-meydan okumaların” olmasını isteriz ki Kraliçeler “takim lideri” olup extra kazanmaktansa kazanmak için bir taraflarını yırtsınlar.

4. Modaya daha uygun meydan okumalar düşünülsün

Kraliçeler, 10. Sezon’un 1. Bölümünde, podyumlarda Paris Yanıyor-stilinde boy gösterirken, sahne girişinde birbirlerinin önüne geçme çabaları, jürinin gözüne girebilmek için modası geçmiş pozlarla kerografik gölgeler yaratmaları, pozdan poza girmelerindeki mücadele ruhu paha biçilmez.

5.  Eski kazananlari haşlamak mizanseni yaratalım.

Kraliçelerin, Ru Paul’u haşlamalarından ziyade, Drag Race All Stars‘da daha önce kazanmış olanların haşlandığı bir mizansen yaratıp, Atışmaların alevlendiği, ve pisliklerin havada uçuştuğu sahneler olsun.

The All Stars 2 reunion episode

6. Ru ve Drag Race‘i kazanmış olanlar akıl hocalığı yapsınlar.

All Stars‘i muhteşem yapan şey Ru’nun yarışmacılarla olan atışmasıdır.
Ru ve Drag Race  tüm eski sezonlarında ödül almış Kraliçelerinin güçlü yönlerini ortaya koyarak meydan okumalar yarattıklarını görmek isteriz.
Aynı zamanda eski kraliçeler oyunun rekabetini kızıştırmak için, gerçek hayata ve şov’a referansı olabilecek özlü sözlerini paylaşabilirler.

7. Yakala Oyunundan

Beyoncé‘u çıkartın.
Harbiden. Kraliçeler daha kaç kez komik olmayan bu pop-divasi için çarpışıp, ekranda kendilerinden geçmeleri bekleniyor? Mama Ru, ahkam kesmeyi bırakıp, “Bey”i showdan uzaklaştırmalıdır.

8. Çekim ekibine kadro desteği lütfeeen!

Canına Susamiş hayranlar için All Stars‘a göz ziyafeti yaratacak birşeyler eklemekde yanlış olan hiç bir şey yok.

9. Mizansen olarak tezgahlanmış, meydan okuma sahnelerin etkili bir senaryo yazarının kaleminden çıktığına emin olun.

All Stars, Sezon 3 deki, “Benim en yakin Sincap Kardeşlerimin, Travesti Hizmetçileri Düğün Gezisi” temalı keşmekeş sahnesinden. (Best Squirrelfriend’s Dragsmaids Wedding Trip)

Breastworld ve  My Best Squirrelfriend’s Dragsmaids Wedding Trip‘i anımsayın. Evvet; kimse hatırlamıyor tabiki, çünkü senaryo metinleri bir felaketti. Allahtan bu günlerde mizansen sahnelerin sayısı oldukça azaldı ama RuPaul’s Drag Race All Stars 4 dekilerin en azından super komik ve tekrar seyretmeye değer olacağından emin olabiliriz; di mi?

10. the “”Dudak Senkronu” sahnesine ince ayar yapın “

Dudak Senkronunu tutturabilen Kraliçenin bir rakibini elemesine izin vermektense, kolayca 10bin dolar kazanma şansı verin. Bazı Kraliçeler, sadece paraya bakar. Bu da podyumda kazananın rakibini elemesi demektir. Buna benzer bir ince ayar BenDeLaCreme gibi iyi huylu yarışmacıların oyunda daha fazla kalmasına imkan sağlar.

Hazır lafı açılmışken, kendi kendini oyundan çıkarmanın önüne geçilebilir mi acaba?

 Bahar 2019’da başlayacak olan RuPaul’s Drag Race All Stars? All Stars 4 gelecek sezonlarında hangi iyileştiremeleri görmek isterdiniz?

Quantcast