Eşcinsel Ateş Adası için Hornet Kılavuzu

Eşcinsel Ateş Adası için Hornet Kılavuzu

Be first to like this.

This post is also available in: English Español Français Português ไทย

Her yaz, Manhattan’dan ve Amerika Birleşik Devletleri’nin her yanından gelen insanlar, yaz aylarındaki ısıdan uzaklaşıp bu sahil beldesi kasabasında rahatlamak için eşcinsel Ateş Adası’na gidiyorlar.

Ateş Adası, New York’ta ki Long Island’ın güney kıyısında bulunan daha büyük merkez adadır. Ateş Adası tam adaya atıfta bulunsa da, en ünlü kısımlar Ateş Adası Pines ve Kiraz Koridoru. Ateş Adası Pines (ya da sadece “Pines”) son zamanlarda birçok değişiklik geçirdi, yeni ticari mülkler ve partiler daha da büyük kalabalıkları cezbedecek. Ancak bu yenileme çalışmaları ile bile, Ateş Adası hala doğal, otantik cazibesini koruyor.

Eşcinsel Ateş Adası’na nasıl gidilir?

Ateş Adası, resmi olmayan bir şekilde, Anma günü haftasonu sonrası turizm sezonunu başlıyor. Pines’e ya da Cherry Grove’a gitmek için, Sayville Feribot Hizmeti , adaya ileri geri gitmeyi sağlar. Ancak zamanında olun – feribot seferleri katı bir programa sahiptir.

Eşcinsel Ateş Adası Konaklama

Fire Island Hotel

Otel konaklama tesisleri özellikle Pines veya Cherry Grove’da, Fire Island’da hızlı geçer. Yolculuğunuzu erken planlamanızı şiddetle tavsiye ederiz. 2015’teki yıkıcı yangından sonra yeniden açılan Grove Hotel , en iyi plajlara, mağazalara, restoranlara ve barlara birkaç adım mesafededir. Kasabanın etrafında.

Ocean Bay Park’taki Fire Island Hotel and Resort , kalmak için başka bir favori yerdir. Bu otel, 1900’lü yıllardan kalma bir havuz ve kafe olarak hizmet vermektedir.

Belvedere misafir evi

Cherry Grove’un hemen yanında yer alan Belvedere Guest House , adadaki tek kıyafet-seçenektir. Sadece erkekler için, bu Venedik tarzı kurulması da misafirlerin sosyalleşmek için çatı terasları ve bir bayfront güverte vardır.

Dövülmüş bir konaklama yerini tercih ederseniz, Dune Point Fire Island , özel teraslı büyüleyici bungalov ve stüdyolara sahiptir. Plaja kolay ulaşım imkanı sunan bu mekan, uzun süreli kiralamalar için özel paketler de sunmaktadır.

Yerel Eşcinsel Ateş Adası Gözlemleri

Ateş Adası Deniz Feneri

Açık hava etkinliklerinden hoşlanıyorsanız, Ateş Adası’nın keşfedilecek bir çok eyalet parkı vardır. Güzel Batık Ormanı’ndaki parkurlarda yürüyüşe çıkın ve çeşitli hayvan ve bitki yaşamına ev sahipliği yapan Ulusal Kıyı’yı keşfedin. Güzel bir hafta sonu pikniği için, Robert Moses Eyalet Parkı bir oyun alanı ve saha ve golf oynamak için eğlenceli bir öğleden sonra. Ve maceracı çocuklar, Pines’e giderken komşu “et-raf” ın labirentlerini keşfedebilirler.

Ateş Adası Deniz Feneri , kaçırmak istemediğiniz başka bir sitedir. Bu dönüm noktası ilçede erken yerleşimcilerin tarihini öğrenmenizi sağlar.

Ulusal bir tarihi park olan Cherry Grove, iniş yapan dalgaların sesini gevşetmeyi tercih eden ziyaretçiler için daha huzurlu bir ortam sunuyor. Cherry Grove’daki ana şerit olan Town, restoran, mağaza ve barlarda gezintiye çıkıyor. Tembel öğleden sonra.

Eşcinsel Ateş Adası Gece Hayatı

Köşk

Güneş battıktan sonra, erkeklerin çıkıp oyuna gelme zamanı. Pavilion , bulunduğunuz bölgede check-out yapmanız gereken büyük bir alan. Bu kulüp farklı partilere ev sahipliği yapar ve en sevdiğiniz ev müziğini çalan tanınmış DJ’lere sahiptir.

Buz Sarayı Gece Kulübü , ’50’lerin ortasından bu yana başka bir Yangın Adası elyafıdır. Çocuklar buraya dans etmeye geliyor, insanlar izliyor ya da Grove Hotel’in açık ck’sinde takılıyor. Buz Sarayı, hafta sonları iç çamaşırevlerinden özel eğlence etkinlikleri için Miss Fire Island Yarış Pisti’ne özel etkinlikler düzenlemektedir.

Pines’teki başka bir favori salon ve kulüp olan Sip-n-Twirl , takılmak için eğlenceli bir mekandır. Parti müdavimleri için Sip-n-Twirl ayrıca en son kulüp müziğini çalan yerel DJ’leri içeren öğleden sonra ve akşam dansları düzenliyor.

Blue Whale

İnsanları izlemeyi seviyorsanız, Blue Whale , müşterilerin birbirine karışması için açık bir verandaya sahiptir. Blue Whale ayrıca kabare şovlarından Low Tea’ye kadar özel etkinliklere ev sahipliği yapmaktadır. Yacht Club Dining, yerel bir yemek deneyimi için mevsimlik yemekler sunmaktadır.

Related Stories

Lulu Kobe Show’a Hazır Mısınız?
Hornet Türkiye App Store’a Geri Döndü
Quantcast