Gey Fort Lauderdale içi Hornet Rehberi

Gey Fort Lauderdale içi Hornet Rehberi

Be first to like this.

This post is also available in: العربية Español Português ไทย

Eğer hareketli Miami eşcinsel sahnesi size göre değilse, sadece 23 kilometre kuzeyindeki gey Fort Lauderdale, sade bir tatil için gidilecek yer.

Yıl boyunca ortalama 75 derecelik bir sıcaklıkla, pek çok kişinin sıcak hava koşulları, güzel plajlar, çok kültürlü etkinlikler ve gelişen gey mahallelerine sahip Fort Lauderdale’in cazibesine yenik düşmesi şaşırtıcı değil.

Gey Fort Lauderdale hakkında ilginç gerçekler

Amerika’nın Venedik’i olarak bilinen bu şehir, Intracoastal Waterway olarak adlandırılan 300 kilometrelik iç kanallara sahiptir. İnsanlar burada teknelerle dolaşır ve bu, Fort Lauderdale’in ekonomisi ve kültürünün önemli bir parçasıdır – katıksız bir eğlence olduğundan bahsetmeye bile gerek yok.

Fort Lauderdale, bozulmamış plajları ile de aynı derecede ünlüdür. Altı plaj, Temiz Plaj Konseyi tarafından ‘Mavi Bayrak’ sertifikasına layık görülmüştür: Fort Lauderdale Plajı, Pompano Plajı, Lauderdale-by-the-Sea, Deerfield Plajı, Hollywood Plajı ve Dania Plajı.

Kumar oynamaktan hoşlanıyorsanız, Florida üçüncü en yüksek oranlara sahip eyalettir. Ayrıca Florida’nın kumar merkezi, Greater Fort Lauderdale’dedir. İster geleneksel masa oyunlarını, ister slot makinelerini tercih edin, favori oyunlarınızı Seminole Hard Rock Hotel & Casino Hollywood gibi yerlerde oynayabilirsiniz.

Popüler Fort Lauderdale mekânları

Muhteşem plajlarının yanısıra, Fort Lauderdale’de görülmesi gereken birçok ünlü yer var. Tarihi bir ev olan Bonnet Evi , 35 dönümlük bir okyanus kıyısı diliminde yer almaktadır. 1895’e dayanan Bonnet Evi, artık sanat galerileri ve zengin bahçelerle dolu bir müzedir.

Mevcut birçok kanalla, Jungle Queen , Fort Lauderdale’i gezmenin en iyi yoludur. Seksen yıldan uzun bir süredir Fort Lauderdale kurumu olan Jungle Queen nehir tekneleri, su yolları boyunca dolaşıyor, böylece bir gününüzü -ya da gecenizi!- etrafı izleyerek geçirebilirsiniz.

Las Olas Bulvarı ya da İspanyolca ‘Dalgalar’, Fort Lauderdale’deki kesintisiz eğlence için şehrin en büyük caddesidir. Fort Lauderdale’in kalbi ve ruhu olan Las Olas Bulvarı’nda her şey vardır – plaja, muhteşem restoranlara ve en iyi alışverişe kolay erişim. Şehirde özel bir tur yapmak isterseniz, Las Olas Gondol turu, Fort Lauderdale’i görmek için büyüleyici bir yoldur.

Stranahan Evi bir diğer tarihi yerdir. Öncüler Frank ve Ivy Stranahan’ın evi olan bu 1901’in ticaret merkezi, 1906’da Stranahanlar için bir konuta dönüştü. Broward County’deki en eski yapılardan biri olarak, sadece resmi bir tarihi dönüm noktası değil, aynı zamanda bir müze.

Gey Fort Lauderdale Gece Hayatı

Güneş ve geziyle geçen bir günün ardından, parti zamanı. Gey Fort Lauderdale, Florida’nın en kapsamlı şehirlerinden biridir. Fort Lauderdale’in gey mahallesi Wilton Manors ise, gitmek için mükemmel bir yer.

Naked Grape Wine Bar , geceye başlamak için samimi bir yerdir. Şarap seviyorsanız, Naked Grape geniş bir yelpazeye ve mükemmel bir meze menüsüne sahiptir.

Gecenin erken başlamasını istiyorsanız, Village Pub Bar ‘ı ziyaret edin ve mutlu saatlerinize başlayın. Eğer dansçı bir ruh hâlindeyseniz, Village Pub Bar gece boyunca dans etmek için harika bir yerdir.

Georgie’s Alibi gibi bir isimle, bir ziyafette olduğunuzu biliyorsunuz! Ödüllü burgerler, lezzetli kokteyller ve canlı performanslarıyla, Georgie’nin mazeretinin eğlenmekle fazla meşgul olması olduğu çok açık. Son olarak, Manor Gey Bar yemeyi, içmeyi ve dans etmeyi bir arada sunan, kullanışlı bir hepsi-bir-yerde gece hayatı mekânıdır.

Gey Fort Lauderdale’e eğlenceli bir seyahat için hazır mısınız? Yorumlarda bizimle paylaşın.

Related Stories

Hornet Türkiye App Store’a Geri Döndü
Lulu Kobe Show’a Hazır Mısınız?
Quantcast