Hetero Erkekler Birbirlerine Penis Fotoğrafları Atarken Dünyaya Neler Oluyor Böyle?

Hetero Erkekler Birbirlerine Penis Fotoğrafları Atarken Dünyaya Neler Oluyor Böyle?

Be first to like this.

This post is also available in: 繁體中文

Bu yıl kendini hetero olarak tanımlayan erkeklerin diğer erkekler arkadaşlarıyla “gey” aktivitelere girdiğiyle ilgili çok şey duyduk. Ama sırf eğlencesine–ya da daha doğrusu arkadaşça geribildirim için–birbirine penis fotoğraflarını yollayan erkekler için kullanılan “bro texting”i ya da E. J. Dickson’ın deyişiyle “brexting”i daha yeni duyduk. Hetero erkeklerin penis fotoğrafları düşüncesi gözlerinizi fıldır fıldır açtı mı? Bizimkileri açtı.

Evet, hetero erkleklerin birbirlerine penis fotoğrafı göndermesi aşikar bir şey.

The Cut için yazısında, Dickson, açık evlilikte olan hetero arkadaşı Andrew’in kendisine ve–Noah adlı gey–ortak arkadaşlarına Snapchat’ten mastürbasyon yaparken fotoğraflarını attığını ve diğer kadınlarla sanal seks yaparken kullanabileceği estetik geri bildirimler istediğinden bahsediyor.
Andrew gibi Dickson da kendisini bir kadınla evli hetero erkek olarak tanımlıyor. Geçmişte seks daveti olarak diğer erkekler penis fotoğrafı atmış olsa da daha önce erkeklerin birbirine seks amaçlı olmadan penis fotoğrafı attığını duymamıştı.

İLGİLİ| Erkekleri Seven; Ama ‘Eşcinsel’ Olarak Adlandırılmak İstemeyen Erkekler Şimdi Bu Tuhaf Etiketi Seçebiliyor

Dickson Andrew’e, “Neden cinsel olarak ilgi duymadığın ve karşılık alma ümidinin olmadığı üçüncü bir partiden penisine nesnel bir değer biçmesine ihtiyaç duyasın ki?”

diye sordu.

Andrew söyle açıkladı: “Bir kadına gönderdiğimde genelde bu karşılıklı fotoğraf attığımız sanal seksin bir parçası oluyor. Noah tarafsız bir gözlemci. Aynı Westminster Dick Show’a gidecekmiş gibi.

Hetero erkeklerin birbirlerine penis fotoğraflarını atması yetişkin arkadaşlar arasında gittikçe yaygınlaşıyor

Dickson bazı erkeklerin bu gibi fotoğrafları “kıllar, düzen, arka plan, ışık ve penis tam kalkıkken mi yoksa tam kalkmamışken mi göstermeleri gerektiğiyle ilgili yorumlar almak için hetero, bi ve gey arkadaş gruplarına attığını keşfetti. Dickson bu değiş tokuşlarda penis boyu yarışması yapan erkeklerle “işin içine giren karşılaştırma durumu da var,” diye ekledi.

Aynı zamanda erkeklerin bazen komik olsun diye ya da diğer erkeklerle aralarındaki arkadaşlığı güçlendirmek için çoraplar ya da uzun Noel çorapları içinde penislerinin fotoğraflarını gönderdiğini de belirtti.
            
Bir arkadaşının dediği gibi “Bu bir güven meselesi. Eğer küçük penis fotoğrafların diğerinde varsa birbirimize haksızlık edemeyiz.”

Jane Ward, 2015 kitabının yazarı Not Gay: Sex Between Straight White Men (Gey Değil: Hetero Beyaz Erkekler Arasında Seks Kankalarıyla sevişen ve kendini hetero olarak tanımlayan erkek fenomenine bakan kitap — hetero erkeklerin ve gey erkeklerin arkadaş olurken daha rahat olmaya başladıklarını ve hetero erkeklerin (birbirlerine ara sıra genitallerini göstermek de olsa) diğer erkeklerle flört ederken dedaha rahat olduklarını söylüyor.

Ward reddetme ihtimalleri olan potansiyel seks partnerlerine göndermeden önce seksi olduklarının onaylanması için erkeklerin birbirine bu tarz fotoğraflar attığını söylüyor. Ama Dickinson bazı erkeklerin fotoğrafları saldırgan, istenmeyen ve cinsel eylemin agresif bir hali, ya da eşcinsel dürtülerini şaka yollu olarak görmezden gelme yolu ya da tuzak olarak görülebileceğini ekliyor.

Fotoğraf: Björn Forenius, iStock aracılığıyla

Related Stories

Hornet Live'da Canlı Yayıncılığında Ustalaşmak: Takipçilerinizin İlgisini Çekmeye Yönelik İpuçları
Quantcast