Quantcast
Bu Haftanın #HornetErkeği Jose, Gece Hayatını Seviyor Fakat Yemek Pişirmek ve Keyif Yapmak İstiyor sınıflandırılmamış

Bu Haftanın #HornetErkeği Jose, Gece Hayatını Seviyor Fakat Yemek Pişirmek ve Keyif Yapmak İstiyor

Written by Daniel Villarreal on June 10, 2018
Be first to like this.

This post is also available in: العربية English Español Français Português ไทย

Bu haftanın #HornetErkeği, Meksika’dan 24 yaşındaki Jose Alcántara ile tanışın. Kendini gece hayatı, kulüpler ve partilere “adadığını” söylüyor. Fakat dışındaki parti çocuğuna rağmen, aynı zamanda birlikte yemek yapmak veya evde güzel bir film izlemek için yeni arkadaşlar arayan bir ev kuşu.

#HornetGuy 077 #HornetErkeği

Meksika’nın başkentinde doğup büyüyen Jose, mahallede egzersiz yapan seksi erkeklere göz atarken köpeğini dışarıda gezdirmekten hoşlanıyor. Ayrıca arkadaşlarıyla dışarı çıkıp, şehrin sokaklarında eğlenmeyi ve şakalaşmayı seviyor.

Jose kendini dolaysız olarak tanımlıyor. Diyor ki, “Birşeyi sevdiğimde ya da sevmediğimde, ne düşündüğümü ya da ne hissettiğimi söylerim: İyi ya da kötü, komik ya da sıkıcı, hayatta kazanmak için risk almak zorundasınız.”

#HornetGuy 09

Şöyle devam ediyor: “Muziplik yapmadığım zamanlarda evde film izlemekten hoşlanıyorum ve bu biriyle birlikte yapıldığında daha iyi, hatta daha seksi oluyor.”

Beş yıldır Hornet topluluğunun bir üyesi ve Hornet’in, ister kendi şehri Meksika’da ister yurtdışında olsun, kullanıcılarına dünyanın her yerindeki erkekleri görme olanağı vermesini seviyor. Ayrıca, “en büyük aşklarından biri” de dâhil olmak üzere, Hornet’te birkaç eğlenceli adamla tanıştığını söylüyor.

#HornetGuy 03 #HornetErkeği

Aslında flört, arkadaşlık ya da eğlenceli ve gündelik bir şeyler için insanlarla tanışmakla hâlâ ilgileniyor. “Herhangi bir ihtimal beni mutlu eder.” diyor. Ama aynı zamanda şefkatli ve sevgi dolu da olabilir.

Jose, “Benim mükemmel haftasonum şehrin dışında sessiz yerler, bazı büyülü kasabalar ya da belki de kimyamın tuttuğu bir adamla başka bir şehirde olmak olabilir.” diyor.

“Doğal, eğlenceli, bana ve çılgınlığıma günün herhangi bir saatinde ayak uydurabilen biri. Sabahın erken saatlerinde, uzanıp film izlemekten birden yüzmeye geçebilirim. Birlikte olmaktan ve eğlenmekten hoşlanıyorum.”

#HornetGuy 02 #HornetErkeği

Jose ile bağlantı kurmak ve bir sohbet başlatmak isterseniz, onu Hornet’te @ow8ma hesabından takip edebilirsiniz.

Siz de bir #HornetErkeği olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken buradan kaydolmak.

Read more stories by just signing up

or Download the App to read the latest stories

Already a member? Log in
English
  • Français
  • Español
  • Português
  • ไทย
  • 繁體中文

The home of the gay community

Hornet empowers millions of confident, discerning and passionate gay men to create more meaningful connections and to lead to more informed and authentic lives.

Don't have the Hornet app?