Cinsel Hayatıma Nasıl “Kink” Ekleyebilirim?

Cinsel Hayatıma Nasıl “Kink” Ekleyebilirim?

Be first to like this.

This post is also available in: English Español Português ไทย Українська

Keşfedip keşfetmeye istekliyiz, fark ettiğimizden çok uzaktayız. Cinsiyetin, üzerinde çok fazla gergin olan yerlerin dışında bir sınırı yoktur. Mevcut cinselliğinizi başlangıç noktası olarak görmeye çalışın. “Kinky”, bizi endişelendiren tüm seks eylemlerini tanımlamak için kullanılan korkutucu bir kelimedir – ve belki de bizi; ama biz sahip olmaktan korkuyoruz. Kinky sex, seks hayatınızı ve uzun vadeli ilişkilerinizi kurtaracak ve aynı zamanda kendiniz hakkında bilgi edinmenize yardımcı olacaktır.

İşte tam da bu yüzden bir seks terapisti oldum; Cinselliğimizin daha az bilinen ve sakınan kısımlarının – ne kadar sapık seksten düşündüğümüzün – bizi en çok nereye çevirdiğimizi, ve kendimizi tam olarak kendimize çekebilmek için en fazla güven ve özgürlüğe ihtiyaç duyduğumuzu öğrendim.

Kink, kültürümüzün, ailemizin ve arkadaşlarımızın eğlendikleri, iğrenç veya sağlıksız çağrıları ya da cinsel bağımlılık olarak utançlarını içeren geniş bir terimdir. Ama burası, sahip olabileceğiniz en sıcak sekslerin doğduğu yer.

Gerçek cinsellik, hiç denemediğiniz, her zaman düşündüğünüz ya da mastürbasyon yaptığınız tüm kinky seks eylemlerinin bir listesini yapmak ve onlara bir amaç yapmak anlamına gelir. Seni arkada tutan şey, damgalama ve sürtük utançtır, ve her ikisi de cinsel ve zihinsel sağlığın gerçekte ne olduğu ile ilgili olsa da kırmak.

Saçma sapanlarınızı tartışmak, en güçlü bakım ve bağlılık eylemlerinden biridir, çünkü bu, gerçek yakınlık isteyen nihai işarettir. Aynı zamanda süper savunmasızdır, bu yüzden birisi seninle derinden hassas bir parçası olarak konuştuğunda, teşekkür et, iltifat et ve yargılarını kendine sakla.

Öyleyse, bir partner gerçek cinsel benliğinden daha fazlasını kendi ilişkinize sokmayı isterse ne yaparsınız? Seçenekleriniz “hayır teşekkür ederim”, “belki (ancak bazı düzenlemeler ile)” veya “evet, lütfen!” Farklı veya renkli bir seks partneri isteğinde bulunmak, bunları keşfetme, genişletme ve onlarla daha fazla eğlenme fırsatınızdır.

Cinselliğinizi paylaşmaktan rahatsızlık duymuyorsanız, iş kendi cinsel sarsıntınız mı, yoksa cinsel olgunluğa sahip olmayan bir partnerinizse, bunların her ikisi de herkesin büyümesi için fırsatlar sunuyor.

Ama iş yapılmalı, çünkü genel benlik saygım olduğu cinsel saygımızdan derinden etkilendi. İki doğrudan birbirine beslenir.

Kim olduğunuzun böylesine derin ve önemli bir parçası hakkında utanç duyuyorsanız, tamamen özgür veya sağlam hissedemezsiniz. Bu ayrıca cinsel uyumluluğun nasıl değerlendirildiği. Cinsel uyumluluk her zaman doğrudan bir çıkar çatışması değil, açık ve esnek olma isteğidir.

Tam cinselliğinizi, benlik saygısı yaratmanın ve ortaklarınızla yakınlığınızı derinleştirmenin bir yolu olarak kullanın. Sonunda, patlayıcı sıcak ve olağanüstü bir cinsel ilişki ya da partnerinizin savunmasızlık ve dürüstlükle ilgili gerçek bir ilişki için hazır olmadığını anlayacaksınız.

Kinky cinsel ilişkiye girmeye çalıştın mı? Bunu duymak istiyoruz. Yorumlarda ses çıkar.

Dr. Chris Donaghue, The Amber Rose Show ‘da haftalık bir uzman olan LoveLine podcast’in bir öğretim görevlisi, terapisti ve sunucusudur ve The Doctors adlı TV dizisinde sıkça bir ortaktır. Daha önce WE TV’lerinin Seks Kutusu ve Logo’nun Kötü Seks ’i barındırdı. Cinsiyetin Dışında Seks Yapmak: Cinsel İşlevsiz Bir Kültürde Otantik Cinsellik kitabını yazdı ve The New York Times, Newsweek, Cosmo dahil olmak üzere çeşitli profesyonel dergilerde ve dergilerde yayınlandı. ve Ulusal Coğrafi . Onu Twitter’da ve Instagram ’da takip edin .

Tüm fotoğraflar © Robert Mapplethorpe Vakfı

Related Stories

Lulu Kobe Show’a Hazır Mısınız?
Hornet Türkiye App Store’a Geri Döndü
Quantcast