Avrupa Genelinde Bir Eşcinsel Yolculuk, Gece 2: Kopenhag’ın Queer barlarını keşfetmek

Avrupa Genelinde Bir Eşcinsel Yolculuk, Gece 2: Kopenhag’ın Queer barlarını keşfetmek

Be first to like this.

This post is also available in: English

Kopenhag’daki ikinci gecemin, ilkinden daha iyi olabileceğini düşünmedim. Evlat, ben yanılmışım. İki tane daha fazla Kopenhag gay barını kontrol ettiğimde bana katıl.

İlk önce Benim Adil Bayanlar ‘a gidiyorum. ama televizyonlardaki müzikaller. armenle konuştuktan sonra, Martin (gördüğüm en bulaşıcı gülüşlerden birine sahip olan), aslında onun bar sahibinin olduğunu öğreniyorum.

Ona neden iki yıldan kısa bir süre önce bara açmaya karar verdiğini sorduğumda, bana Kopenhag gay barları arasında bir şey olmadığı için söz veriyor. <span/span> “Gösteri melodileri yapamayacağınız söylendi,” diyor. “Kimse gelmeyecek. Ama insanlar bunu seviyor. ”Perşembe gecesi ve bar tamamen dolu.

Gösteri melodilerine ek olarak, Martin diğer eşcinsel favorileri de oynar. Willam’ın “Boy is a Bottom”, “Es Una Pasiva” nın İspanyolca versiyonunu çalıyor. Hatta, Danimarkalılar’daki Disney’in Mulan adlı şarkısından “Bir Adamı Kendin Yapacağım” adlı oyunu oynar. Barda ki herkes şarkıya girer.

Başlarken Kopenhag gay barlarının ikincisine Monastic denir. Bu çubuk eğilse şeklindedir. – en büyük ar Kopenhag’da. Bu çok büyük, ki bu kısmen görünüşe göre mücadele ediyor. Barda bir yerel tarafından söylendiğinde, her iki yılda bir başarısız olduktan sonra tekrar açılır. Fakat bu alandan kurtulmak istemiyorlar. Bar, kabaca 800 yaşında olan eski bir manastırda yer almaktadır. Tamamen yeraltı.

Manastır, şimdiye kadar yaptığım en havalı mekanlardan biri. Barda farklı cinsel yönelimlere hitap eden çeşitli mekanlar vardır. Kıllı, koşum takan bir barmenle dolu bir ayı odası var. ( Sadece senin tipin, Adam Rippon .) Bir lezbiyen odası ve düz bir oda var.

Ama insanlar odadan odaya özgürce akıyorlar. Bar ayrılmış gibi değil. Aslında, şimdiye kadar yaptığım en kapsamlı barlardan biri olduğu şeklindeki yola dayandığını söylüyorum.

Bu labirentte bol miktarda karanlık köşe var. Estetik ve/veya oyun için siyah bir salıncak bile kuruldu. yı bölümünde bu gece barmenlik yapan bara sahibim.

“Kopenhag’da bir gay bar oluşturmanın önemli olduğunu düşündüğüm iki şey vardı.” diyor. “Duvarlarda porno ve bir zafer deliği. Danimarka yok” Bunu yap ve gay barlar için uluslararası bir standart. ”

Ne yazık ki, resimler içeri giremez, ancak fotoğraflarda başka hiçbir kullanıcı görünmediği sürece birkaç tane almamı sağlar. ekdiğim fotoğrafların favorisi disko topu ve baş aşağı mankenin.

4:30 civarı batırmamıza rağmen, bar çok geç kalıyor. Umarım bu yer başarıyı yakalar, çünkü tüm Danimarka’da olduğu gibi başka bir yer yoktur.

Zachary Zane, Hornet için Mart ayı boyunca Avrupa’da geziyor, ziyaret ettiği şehirlerin her birinde eşcinsel gece hayatı, cinsiyet ve LGBT kültürünü belgeliyor. Tüm seyahat dizilerini buradan bulabilirsiniz.

Related Stories

Hornet Türkiye App Store’a Geri Döndü
Quantcast