Avrupa genelinde bir eşcinsel trek, Gece 1: Kopenhag barda Seks

Avrupa genelinde bir eşcinsel trek, Gece 1: Kopenhag barda Seks

Be first to like this.

This post is also available in: English

“Eşcinsellikte miyim?” diye soruyorum. Jailhouse CPH ‘nin barmenini soruyorum. Kopenhag’da bir hapis temalı eşcinsel dalış barı.

“Kopenhag’ın tamamı eşcinselliktir,” diye gülüyor. “Her yerde eşcinseller var.”

Onun adı Rasmus, ve bir hapishane subayı gibi giyinmiş. ailhouse’da çalışan tüm barmenler için zorunlu kıyafet kuralı. Bar sevimli, ama sonra tekrar, bir schtick ile temalı bir bar seviyorum.

Jailhouse’da, bir hücrede başka bir adamla içki içebilirsiniz, tamamen demir parmaklar arkasında. Size yan yana bakarsanız, sahte beton duvarlara, kene izleri ve çıplak kadınların görüntülerini göreceksiniz.

Jailhouse CPH

Sigara içebilirsiniz. Kopenhag’da belirli bir büyüklükteki barlarda sigara içilebilmektedir. Kopenhag nüfusu göz önüne alındığında, yaklaşık 600.000, çoğu gay barlar oldukça küçük.

Rasmus, benimle bir fotoğraf çektikten sonra Erkek Barına gitmenizi önerir. 2000’lerin başından beri açık olan erkeklere özel bir gay bar. “Orada geceleri fetiş var,” diye uyarıyor beni.

Şanslıyım, deri pantolon ve deri jartiyer giydirerek bazı deri eşyalarda alıyorum. Uygun bir sorunum olmayacağımı düşünüyorum. oraya geldiğimde zaten gece yarısı. Fetiş gecesi sabah saat 8’de başladı ve görünüşe göre çoğu adam 11 civarında temizlendi.

Erkek Barı

Çubuk karanlık, siyah boyalı. Duvarlardaki en renkli şey, aşağı yukarı 2 metre uzunluğunda geniş bir gökkuşağı bayrağıdır. duvarlardaki tüm sanat eserleri Tom of Finland’den esinlenmiştir.

“Karanlık odalara izin verilmez,” Men’s Bar’daki su samuru barmen bana söyler. “Ama karanlık köşeler var,” diyor bir gülümseme ile, “ve eğer yakından bakarsanız orada bir şeyler olabilir veya olmayabilir.”

1’e kadar sadece birkaç kullanıcı kalır. Bu, kabaca, geçen saatle sohbet ettiğim barmenin bara geçtiğinde ve agresif bir şekilde benimle çıkmaya başladığında. O benim deri pantolonumun önünü açıyor ve çöplüğün geri kalanıyla birlikte bardan ayrılmak için benim çöplüğümle oynamaya başlıyor. Dizlerimin üstüne çıkıyorum. İç çamaşırlarımı çıkarır ve beni şişirmeye başlar.

Çubuğun içinde hiç kimsenin en ufak bir aşaması yok gibi görünüyor. İçmeye devam ediyorlar.

Kullandıktan sonra bitti, barmen gülümsedi ve şöyle diyor: “Umarım Kopenhag’da geri kalan zamanını iyi geçirirsin! ”

Zachary Zane, Hornet için Mart ayı boyunca Avrupa’da geziyor, ziyaret ettiği şehirlerin her birinde eşcinsel gece hayatı, seks ve LGBT kültürünü belgeliyor. Bu, seyahat serisindeki ilk gönderi.

Related Stories

Hornet Türkiye App Store’a Geri Döndü
Quantcast