Ladybeard, Japon Karşı Cinsin Kıyafetleri Giymekten Hoşlanan, Kostüm Oyunu Yapan, Vücut Geliştirici Pop-Metal Şarkıcısı ile tanışın

Ladybeard, Japon Karşı Cinsin Kıyafetleri Giymekten Hoşlanan, Kostüm Oyunu Yapan, Vücut Geliştirici Pop-Metal Şarkıcısı ile tanışın

Be first to like this.

This post is also available in: English Español Português

Daha önce garip J-Pop eylemlerini ele aldık. Ayrıca, kostüm değişimini – veya karşı cinsin kıyafetlerini giymeyi de detaylıca ele aldık. Kostüm oyunundan – önce. Şey, Ladybeard ve gruplarından Ladybaby ve Deadlift Lolita’ya hazırlanın çünkü hem trampet hem de J-pop’u metalle birleştiriyor.

Ladybeard kimdir?

Ladybeard Avustralya’lı ve kariyerine Jackie Chan’ın dublör ekibinin bir üyesiyle birlikte bir dublör olarak başladı. Yakın zaman önce Çin’e taşındı; aslında dövüş sanatları filmleri için dublör ve aktör olmayı planlamaktaydı. (Aslında, bir kaç filmde, “servet arkadaşları” Dahil başrol oynadı.)

Ama onun yetenekleri film endüstrisine yalan söylemedi. Hong Kong’un en popüler güreşçilerinden biri haline geldi ve o hile olarak crossdressing’i kullandı. Hemen popüler olmak, o bu konu kakında diyor ki,” İlk maçımdan sonra, Hong Kong’daki en popüler güreşçiydim. “

Bununla birlikte, Hong Kong büyüklüğüne uygun sevimli kıyafetlere fazla sahip değildi ve özel yapım kıyafetlere sahip olamadı. Sanki boyut olarak, küçük bir gölette büyük bir balıktı. Arkadaşları ona Japonya’da daha popüler olabileceğini söylemişti, bu yüzden 2011’de hit olan kendi Japon turunu başlattı. İki yıl sonra oraya taşındı.

Japonya’da, çoğunlukla crossdresser çeken ünlü bir fotoğrafçı olan Naoko Tachibana ile bağlantı kurdu ve ilişki yaşadı. Onun iş işgali göz önüne alındığında, büyük boyutlarda çok sayıda sevimli kıyafetleri vardı ve bu da onu önemli ölçüde yardımcı oldu.

Ve belirtilmelidir ki, crossdressing Ladybeard’ın güreşçi hilesi, sadece bir bir hile değildir. 14 yaşındayken ilk çapraz sorgulama, ablasının okul üniformasını kullanarak oldu. Ladybeard yazıyor ” Kadın kıyafetlerini severim ” diyor.

Ladybaby’nin yükselişi ve düşüşü

Önceden gelen J-Pop idollerinin grubu olan Babymetal ‘ı duymuş olabilirsiniz. pop etkili metal müzik yapmak. Dünya çapında bir fenomen haline gelmişler ve herhangi bir pop olayı ile birlikte, şirketler kendi versiyonlarını aramaya başladılar.

Bir kostüm şirketi olan Clearstone’un CEO’su Ladybeard’ı bikini giyen bir derginin kapağında gördü. Toplantılarını şöyle tarif eden Ladybeard’a ulaştı:

Diyor ki, “Bu şeyi seninle gerçekten yapmak istiyorum. İki kız var, ve seni bir [müzik] grubuna dahil etmek istiyorum. İçinde olursan, Babymetal gibi olacak. Ve harika olacak! ”Ladybaby böyle oldu.

Ladybeard, zaten Babymetal hayranı , kabul etti ve onun grup arkadaşları, Rie Kaneko ve Rei Kuromiya adlı iki genç kız ile tanıştı. Ladybaby’de Ladybeard, metal vokallerin çoğunu ele alırken, Kaneko ve Kuromiya J-Pop vokallerini sağladı.

Ne yazık ki Ladybeard, 2016 yılında yönetim kadrosuyla çeşitli farklılıklar yaşadı. dedi ki, “Ben seçimimle ayrılmadım. Bu kişi yönetim ekibinde ve grubun ne olduğu, ne olması gerektiği ve dünyadaki rolünün ne olduğu konusunda her zaman aynı fikirde olmadım.” O olmadan, sadece iki kadınla birlikte “Eskiden Ladybaby olarak bilinen idol” olarak yeniden adlandırdılar.

Ladybaby hiçbir zaman resmen ayrılmadı, ancak bugün Kaneko tek orijinal üyedir. Ancak geçen ay, Ladybeard gruba katılmasa da yeni bir şarkı üzerinde “Bili Bili Money” ile işbirliği yapacağını açıkladı.

Deadlift Lolita

Ladybaby’den ayrılmasına rağmen, Ladybeard müzikten vazgeçmeye hazır değildi. Erkek güreşçi Reika Saiki ve Babymetal gitaristi Isao Fujita ile yeni bir grup kurdu. Deadlift Lolita, daha çok şarkı söylemeyi ya da “Kas Kokteyli” videosunun açılışının en güçlü ve en tatlısı olduğunu söylüyor.

Bu onların müziğinin belki de en uygun tarifidir. Ladybeard, “sevimli” için Japonca kelimeyi Hardcore .

Tachibana sadece Ladybeard’ın yöneticisi değil, Deadlift Lolita’nın yapımcısıdır. Ve herkesin kaslılığına bile ilgiliydi: O, Bayan dedi ki) Ladybeard ve Saiki ile görüştükten sonra, ağırlık eğitimine başladı.

Deadlift Lolita dünyayı geziyor ve eğer onları Amerika’da görme şansına sahip olmak istiyorsanız, bu ayın sonunda Boise, Idaho anime toplantısında oynuyorlar, Anime Oasis EX . İki soru-cevap seansı yapacaklar ve konser akşam 8: 15’te. 26 Mayıs’ta.

Ladybaby veya Deadlift Lolita gibi Japon pop müziğinin hayranı mısınız? Ladybeard şehrini görmek ister misin? Yorumlarda bize haber verin!

Tüm Fotoğraflar Naoko Tachibana

Related Stories

Hornet Türkiye App Store’a Geri Döndü
Quantcast