Boş Şarap Kutularından Bir Erkek Arkadaşı Yapan Adamla Röportaj Yaptık (Fotoğraflar)

Boş Şarap Kutularından Bir Erkek Arkadaşı Yapan Adamla Röportaj Yaptık (Fotoğraflar)

Be first to like this.

This post is also available in: English

Michael James Schneider – 44 yaşında Portland, Oregon merkezli bir yazar ve fotoğrafçı – çok komik Instagram hesabıyla dolu bir sürü “anti-selfies”, akıllıca bir şekilde düşürülmüş, aşağıya düşen, yiyeceklerden bıkmış ya da genellikle küçük düşürülen çekimlerle dolu. Fakat 2015’te bir aradan sonra “mükemmel çiftlerin” fotoğraflarını eğlendirmek için kendini bir kutu şarap erkek arkadaşı yaptı ve onu internette meşhur kılan romantik fotoğraflar çekti (proje hala ona bir randevu ayarlayamadı, bize öyle söylüyor).

Kısa süre önce bazı yeni resimler ekledi. Box Wine Boyfriend fotoğraf serisi, bu yüzden ona sorduk.

Schneider, kutu şarabı sevgilisini, bir Cadılar bayramı mağazasında bulduğu bir insan gibi bir tel armatürü, içtiği boş kutu şaraplar ve bir sürü süper yapıştırıcı kullanarak yaptığını söylüyor. Arkadaşı Niscelle Ward, onun ve Box Wine Boyfriend’in fotoğraflarını evde, markette, sinemada, spor salonunda ve parkta almasına yardımcı oldu.

“İsmi Franz”, Schneider anlatıldı Metro . “O Alman değil, her yerinden, bir karışım yapacaksanız. O idealize, sevgi dolu, tatlı bir erkek arkadaşı.”

Schneider, Cabernet Sauvignon ve Oregon tarafından üretilen Pinot Noir’i tercih ettiğini söylese de, arkadaşlarının gelmesi ya da “kendi kendini tedavi etmeleri” gerektiğinde kutu şarabını (ya da eğer isterseniz karton kartonu) büstlerini bir tarafa kaldırabiliyor.

Bize şunu söyler: “Aslında şaraba bağımlı değilim; ama kutulu bir şarap erkeği yapmak için 12 ya da 14 boş kutu şarabı olan birinin söylediği bu söz pekte inandırıcı gibi değil değil mi?”

İşte Michael James Schneider’in kutu şarap erkek arkadaşı fotoğrafları:

Schneider bize şöyle diyor: “Bu yaratıcı proje bana henüz bir tarih vermedi – henüz -; ama geçmişte diğerleri var.”

Ancak, “Yaratıcı süper güçlerimi balta gibi kullanmıyorum, ama onları seçici olarak kullanıyorum. Bir keresinde sadece bir erkek için özel bir fotoğraf dizisi yaratmaya başladım, ama o bana benden vazgeçti, ben de bunun yerine fotoğrafları yayınladım.”

Michael James Schneider’in kutu şarap erkek arkadaşı hakkında ne düşünüyorsun? Yorumlarda ses çıkar.

Related Stories

Hornet Türkiye App Store’a Geri Döndü
Quantcast