Karın Kasların Bir Harika Dostum, Ama Yüzün Nerede? Mükemmel Profil Fotoğrafı için 4 İpucu

Karın Kasların Bir Harika Dostum, Ama Yüzün Nerede? Mükemmel Profil Fotoğrafı için 4 İpucu

Be first to like this.

This post is also available in: English Español Português Русский ไทย

Mükemmel profil fotoğrafı hakkındaki bu hikâye, Topluluk Platformu’muzda yer alan bir Hornet kullanıcısının katkısıdır. Siz de Hornet’e hikayeler ekleyebilirsiniz. Daha fazla bilgi için burayı ziyaret edin.

2018 yılında bu makaleyi yazmam gerekmeyeceğini umuyordum. Şimdiye dek, iyi bir profil fotoğrafının ne olduğunu öğrenmiş olacak kadar uzun süredir uygulamalar kullanıyoruz. Ancak her gün gördüğüm sayısız bulanık karın kası fotoğraflarından, çoğumuzun bir şekilde hâlâ mükemmel profil fotoğrafını nasıl çekeceğini bilmediğini söyleyebilirim.

Ama bu aslında sizin için iyi haber! Bu adımlarla, büyüleyici bir profil fotoğrafına sahip olan ve gerçekten göze çarpan gey erkekler azınlığının bir parçası olabilirsiniz. Üstelik hepimizin bildiği gibi, geyler oldukça yine de gecenin köründe tek başına evinize gelecektir.

Bunlarla beraber, işte mükemmel profil fotoğrafı çekmenin dört ipucu:

1. Vücudunuzu ve yüzünüzü sergileyin

Suratınıza yakınlaştırılmış bir fotoğraf, yüzünüzün nasıl göründüğüne dair bir fikir verir – ki bu harika, beni yanlış anlamayın. Özellikle başsız gövdeler denizinde, öpeceğimiz yüzü görmek isteriz. Yine de, biz ayrıca (yana kaydırmadan ya da başka fotoğraflar istemeden) vücudunuzun nasıl göründüğünü de bilmek istiyoruz. Yani, o yakışıklı yüzle birlikte biraz kol ve göğüs de gösterin.

2. Gülümseyin ya da buğulu bir bakış atın

Profil fotoğraflarında gördüğüm boş bakışların sayısı endişe verici. Bu bir sabıka fotoğrafı değil. Neden böyle ciddi bir yüz ifadesi takınıyorsunuz? Gülümseyin! Ya da, gülümseyen bir tip değilseniz, seksi bir bakış seçin. Ancak, kameraya ölü gözlerle bakmayın, çünkü bu çok korkutucu!

3. Güçlü yönlerinizi açığa çıkarın

En çok iltifat aldığınız şey ne? Gülüşünüz mü? Kollarınız mı? İnsanların sizde sevdiği (ve sizin en gurur duyduğunuz) her ne ise, onu ekrana koyun.

Harika bir göğsünüz ve iri kollarınız varsa, onları gösterin! Ancak bunu bir ahmağa benzemeden yapmak istersiniz, bu yüzden spor salonu aynasının karşısında esnerken bir fotoğrafınızı yüklemeyin. Bunun yerine bir plaj selfiesi ya da benzer birşey yükleyin. Ayrıca, güzel gözleriniz varsa, onları görebileceğimizden emin olun. Hepimizin kendinde sevdiği birşey var, bu yüzden onu gösterelim.

4 Tek olduğunuz bir fotoğraf

Üçüncü için avda olan bir çift değilseniz (bu durumda profil fotoğrafınız mutlaka ikinizi de içermeli), mükemmel profil fotoğrafı yalnız olduğunuzdur. Arkadaşınızın neye benzediğini görmemize gerek yok. Ayrıca hangisinin siz olduğunu çözmek zorunda kalmak istemiyoruz.

Pekâlâ arkadaşlar, işte bu kadar, mükemmel profil fotoğrafını yaratmanın dört basit yolu. Atladığım birşey var mı? Olduğunu dşünüyorsanız, yorumlarda paylaşın.

Related Stories

Lulu Kobe Show’a Hazır Mısınız?
Hornet Türkiye App Store’a Geri Döndü
Quantcast