gCircuit 2018 için En Sıkı Rehberiniz – Tayland’ın En Gey Kutlaması Songkran’da

gCircuit 2018 için En Sıkı Rehberiniz – Tayland’ın En Gey Kutlaması Songkran’da

Be first to like this.

This post is also available in: Deutsch English ไทย 繁體中文

13 Nisan’da başlayan ve 3 gün süren Tai Yıl Başı kutlaması ‘Songkran’ gelenekselleşmiştir. Aslında bu festival “Su Festivali” olarak da anılır çünkü halk suyun kötü şansı götüreceğine inanır. Bu sebeple şehri keşfederken telefonunuzun güvende ve yanınızda ekstra kıyafetlerinizin olduğundan emin olun. Bununla birlikte Silom dışındaki sokaklarda yarı çıplak ıslak erkeklerden de kolaylıkla anlayabilirsiniz.

Songkran boyunca ıslak ve doyulmaz eğlence Bangkok’ta sürer. Ama otelinizin havuzunda birkaç saat dinlenerek de kaostan uzak kalabilirsiniz. Madonna gibi ünlülerin çatısına helikopterle geldiği bilinen favori mekanlarımızdan birisi Bangkok Peninsula‘dır. Özellikle binalarında arkasından doğan pembe güneşi de izleyebileceğiniz şehir manzarası için Chao Praya nehri kenarındaki banklar güzel bir seyir mekanıdır.

So Sofitel Bangkok

Bir diğer favori gey mekanı ise So Sofitel Bangkok‘dır. Çevredeki gey barlara yakınlığından dolayı LGBT bireyler tarafından oldukça popüler olan mekanda Christian Lacroix tarafından tasarlanan su, ağaç, toprak ve metal temalarından birini seçebilirsiniz. Mekanın terasında Lumpini parkını yukarıdan izleyebilir göz doyuran kokteylleri de tadabilirsiniz.

Songkran süresince Bangkok en büyük gey etkinliklerinden birine ev sahipliği yapar. gCircuit olarak bilinen etkinlikte 3 gün süren muhteşem çatı katı havuz ve köpük partilerini de barındıran şehrin popüler sauna ve dans partilerinde sabahlara kadar eğlenebilirsiniz.

Festival Asya’dan tüm seksi gey erkekleri bir araya getirdiği gibi Batı dünyasından da pek çok misafiri barındırdığı için takılacak birilerini bulmak oldukça kolay. Ayrıca Hornet kullanan diğer insanları da bulabilirsiniz. Hornet de gCircuit’in resmi sponsorlarından birisidir, bu sebeple oralardayken gözünüz bizleri arasın.

The following is our guide to the Songkran gCircuit Festival Party:

gCircuit 2018 açılışı GMM Live House ve Zen Gösteri Merkezi’nde, Binomio ve SR EDU(back to back), Yinon Yahel, Louis T veTaki gibi isimlerin DJ olduğu Zodiac partisi ile açılışı yapacak.

Cumartesi 13-17 saatleri arası Büyük Vaha(Big Oasis) olarak anılan bear havuz partisinde DJ’ler Spectrum K ve Javy makinenin başında olacaklar. Sonrasında misafirlerimiz GMM Live House ve Zen Gösteri Merkezi’nde saat 19’da başlayıp gece geç saatlere kadar sürecek asıl etkinliğe geçeceklerdir. Nacho Chapado ve Ivan Gomez, Twisted Dee, Head ve Chu ile sabaha kadar eğlenebileceksiniz.

Yılbaşı etkinliklerinin son günü olan Pazar günü 13-19 saatleri arasında, Royal Orchard Sheraton’da Preeda Tony ve Jay Santos’un DJ’liğini yaptığı etkinlikte gCircuit muhteşem ötesi gündüz havuz partisi ile sona gelecektir. Lateks isimli resmi kapanış partisi ise 19:00’da başlayıp geç saatlere kadar sürecek ve etkinliğin DJ’liğini Mauro Mozart, Renato Cecin (back to back), Enrry Senna, Spectrum K, ve Sun J. isimleri paylaşacaklardır.

The Songkran gCircuit Festival Party 2018 is gonna be a blast!

All images and video courtesy of gCircuit.

Related Stories

Hornet Türkiye App Store’a Geri Döndü
Quantcast