Sizden Daha Yaşlı Bir Erkek İle İlk Randevunuzda Kaçınılması Gereken 7 Replik

Sizden Daha Yaşlı Bir Erkek İle İlk Randevunuzda Kaçınılması Gereken 7 Replik

Be first to like this.

This post is also available in: English Español Français Português ไทย 繁體中文

Bu bir yaşam gerçeği: İnsanlar yaşlanıyor. Bazı insanlar yaşlanmaktan korkarlar – özellikle de eşcinsel toplumda. Ancak bazı erkekler yaşlandıkça daha çekicidir ve hatta çekiciliğini artırırlar. İster gay ister düz dünyada olsun, bugünlerde erkekler daha popüler hale geliyor. Bazı gençler, kendi yaşlarına insanlara “gümüş tilkileri” tercih ederler. Ancak, yeni alevin sizden daha fazla yaşam tecrübesi ve sosyal konuma sahip olduğu için, bu durum zorluk çıkarabilir ve rahatça anlaşabileceğiniz en kolay kişi olamayabilir. Dikkat edin, genç yakışıklılar , eğer yaşlı erkeklerle çıkmaya başlamak isterseniz – kaçınmak istediğiniz söylememiz gerekenler.

 

1. “Yaşından daha genç görünüyorsun.”

Bir iltifat gibi geliyor ama gerçekten değil. Sadece şunu söyle: “Harika görünüyorsun!” Herkes övgü sever, ama birinin yaşını getirmek gerekmez.

 

2. “Nasıl bir erkek arkadaşın yok?”

Bu soru, düz dünyada “Neden bir kız arkadaşın yok?” kadar rahatsız edici. Onların yaşamlarının tamamen iş tarafından tüketilebileceğini ya da yaşlanan anne-babalara baktığını bilmelisiniz. Ya da belki de tek hayata alışmış. Her neyse, birinin beau olmaması için birçok karmaşık sebep olabilir. Muhtemelen hiç düşünmez ya da umursamaz. Peki neden soruyorsun?

David Furnish and Elton John

3. “Bu mesaja cevap verip vermem sorun olur mu?”

Yeni arkadaşınızla birlikte çıktığınızda, Line veya Whatsapp’da görünen iletilere yanıt vermek kabul edilebilir. (Ama çabuk olun!) Ve iş veya aile ile ilgili yayınlara cevap vermek elbette iyidir, ancak bu sohbetleri arkadaşlarla yapmayı atlayın. Ancak, bir arkadaşlık uygulamasında kimlerin olduğuna bakmak için zaman ayırmak ve (özellikle) biriyle sohbet etmek, kesinlikle büyük bir hayır-hayır.

İLGİLİ | En Büyük Yaş Gapı Hangi LGBT Çiftine Sahip?

4. “Bu bar / parti / herneyse için çok yaşlısın.”

Bu ayrımcılıktır. Yaşlı adam, uygun olmadığını düşünürse, ayrılmak için onurlu bir bahane bulur. Ama eğer daha genç biri tarafından çok şey söylenirse, incitici ve anlam ifade eder. Herkes yaşlanıyor ve kimse sadece yaşından dolayı dışarıda kalmak istemiyor.

5. “Ah! Hesabı sen ödüyorsun. Harika!”

Birisin sizin için herhangi bir hesabı ödemesi herkesin hoşuna gider. Ama bunu otomatik olarak beklememen gerekiyor. Neden yaşlı insanlar ile bu konlarda her zaman takılıp kalınır? Çünkü onlar daha cömert görüldüğü için, her seferinde onlardan bekleniyor. Yaşlı insanlar sizden daha fazla para kazanmıyor olabilir. İlk randevunsa, ona eşit gibi davran. Her ikiniz bir sonraki adıma geçmeyi düşünüyorsanız – iyi, sonra finansal konuları daha fazla tartışabilirsiniz.

Stephen Fry ve Elliott Spencer

6. “Bahse girerim sen Aktif’sin, değil mi?”

Zaman geldiğinde öğrenirsin.

İLGİLİ | Yaşlı Erkeklere Çekilmiyor mu? Ne kaçırıyorsunuz?

7. “Tanıştığımıza sevindim, büyükbaba!”

Sadece bir başkasının yaşlı olduğu için yaşlarının hatırlatılmasının taktir edebilecekleri anlamına gelmediğini ve muhtemelen “Babalık”, “Amca” veya “Teyze” olarak adlandırılmayacağı anlamına gelmemektedir. Bu nedenle, özellikle bu takma adlar kullanılmadan önce lütfen ona sor en azından biraz daha iyi tanıyana kadar. İnan bana, bu yöntem ikiniz arasındaki mesafeyi kısaltmaz!

Daha yaşlı erkeklerin gerçekten istedikleri gibi davranılması: biraz saygı ile. Tıpkı başka birine de davrandığın gibi.

Büyük erkeklerle çıkacak tecrübeniz oldu mu? Yorumlarda bize haber verin!

Related Stories

Hornet Türkiye App Store’a Geri Döndü
Quantcast