Açık İlişkilerde Tarih Erkeklerini Tercih Ediyorum ve İşte Neden?

Açık İlişkilerde Tarih Erkeklerini Tercih Ediyorum ve İşte Neden?

Be first to like this.

This post is also available in: English Español Português Русский ไทย Українська

Açık bir ilişkide bir erkekle çıkmayı asla planlamamıştım. Monogamy için çok homurdandığım değildi, sadece bunun benim için olmadığını düşündüm. Ben çok kıskanç, ihtiyaç duyabiliyorum ve paylaşılma fikrini beğenmedim. Ayrıca, büyüdüğümü bilen herkes tek eşliydi. Ailem. Büyük annem ve dedem. Onların arkadaşları vb. (Ya da daha ziyade, çocuklarla açık ilişkilerini tartışmamışlardı. Eminim ki açık bir şekilde gizlice gizli ilişkilerde bulundular.)

Fakat şimdi, kendimi genellikle erkekler ile açık ve / veya çok sık ilişkilerde buluyorum. Her şey tam bir kaza ile başladı. Cinsiyet olarak kuir olan biriyle bir yıl boyunca çıkıyordum. O (kadın zamirleri tercih etti) ve ayrıldım ve sonra büyük bir fahişe oldum. Bir ilişkiden sonra böyle yapıyorum. Tabii ki, herkes için işe yaramıyor; ama benim için çok ihtiyaç duyulan bir dikkat dağıtımı sunuyor ve “oraya geri dönmemi” sağlıyor.

Yani adamdan sonra adamı beceriyordum. Hatta bazı erkeklerle çıkmaya başladım – ikisi de tek eşli olmak istiyordu. İkinci adamın tek eşli olma teklifini reddettiğimde, aslında bu ona gözyaşları getirdi.

Sonra farkettim ki, seks / flörtümlerim aslında insanları incitti, bu yüzden kendimi soğutmam gerekti ve hiç kimseyle bir süre çıkmadım. Sadece kemik tutmaya devam et. Sonra, çok fazla ayrıntıya girmeden, bunun hakkında çok fazla eğlendiğimden emin olun buradaki Jason’la tanıştım. O sırada bir eş, erkek ve kız arkadaşı vardı. Bu yüzden ciddi olamayacağını düşündüğüm bir buluşmayı kabul ettim. Adam başka bir ortağa sahip olmak için çookk fazla meşguldü değil mi? Onunla ve karısıyla birlikte yaşamak ve hayatımın en güzel yıllarından biri olan bu polimof ilişkide olmak benim için. O zamandan beri, açık ya da çok sevecen ilişkilerde erkeklerle tanışma konusunda hiçbir fikrim yok. Aslında, bunu gerçekten çok seviyorum – ve tercih ediyorum!

Açık ilişkilerde erkeklerle çıktığınız zaman, aslında güncellenirsiniz. Bu sadece seks değil, aynı zamanda U-Haul’a da gitmek istemiyor. Fark ettiğim bir şey, sıklıkla eşcinsel topluluğunda olur. Ya sen kemirip bir daha konuşmuyorsun (ki bu iyi, ve Tanrı bilir ki hayatımın içinde tam olarak istediğim şey var, ama kimseyi incitmemek için beklentilerin hakkında açık olsun) ya da bir erkek arkadaşını çok kötü bir şekilde arzuluyorlar. iki hafta sonra tek eşli olmak istiyorlar.

Hayır.

Bunun için yeterince iyi bilmiyorum. Ve sen beni yeterince iyi tanımıyorsun. Sen sadece benim fikrimi ya da erkek arkadaşının fikrini beğendin. Aslında ben bir psikopat olduğumun farkında değilsin. Yani senin iyiliğin için, benimle çıkmak istemiyorsun. Bilirsin?

Ama açık ilişkilerde erkeklerle tanışma konusunda daha cazip bulduğum şey, göreceli olarak düşük risk / yüksek ödül durumu olmasıdır. Ne zaman biriyle çıksam, kafamın arkasındaki o küçücük sesi itmeye çalışmam ne kadar zor olursa olsun, kaçınılmaz olarak “Nereye gidiyor?” Diye duyacağım.

Nedeni, daha geleneksel bir şekilde çıktığım zaman, sonucun ne olması gerektiğine dair daha geleneksel bir fikrim var, ve bu da tek eşlilik ve evlilik.

Fakat daha geleneksel olmayan bir şekilde (yani, açık ilişkilerde erkeklerle tanışmak) çıktığımda, pencereden dışarı çıkmış olağan ve geleneksel çıktıları atarım.

Eğer zaten bir başkasına aşık olan bir erkekle çıkıyorsam – hatta evliyim – onunla evlenemeyeceğimi biliyorum. Bu ilişkinin hiçbir zaman geleneksel görünmeyeceğini biliyorum, bu yüzden onu daha geleneksel bir ilişkinin normal standartlarına tutmuyorum.

Bu, rahatlamamı sağlıyor. Nefes almak. Geleceğe odaklanmak değil, şimdiki zamana odaklanmak. Bu adamla vakit geçiriyorum çünkü onunla vakit geçirmekten zevk alıyorum. Bu kadar basit.

Yine de, ilişkinin uzun vadede nasıl çalışamayacağı konusunda pek de emin değilim. Tabii, olabilir. Üçte biri olabiliriz ya da adam eşini benim için terk edebilir (ancak gerçekten amaç değil) veya tamamen başka bir şey. Ama gerçekçi olarak hayat boyu bir ilişkiye dönüşmeyecek. Ve bu iyi. Sıklıkla bir ilişkinin uzun ömürlülüğünün başarısını görürüz ve birimiz ölünceye kadar öteki kişi ile birlikte olmak zorundayız. Daha sonra, ancak o zaman, “başarılı” bir ilişki olarak kabul edilir.

Ama bu saçmalık. İlişkilerimin büyük çoğunluğuna hoş bir şekilde geri bakıyorum. Hiçbiri uzun vadede işe yaramadı. Bugün çıktığım adamların çoğu artık bugün konuşmuyor, bu yüzden büyük bir ömür boyu arkadaşım ya da bunun gibi bir şey yapmadım. Ama ilişki kurarken ilişkide yerine geldiğimi hissettim ve kendim hakkında farklı bir şey öğrendim. Bu yüzden bu ilişkileri bir başarı olarak görüyorum. Ne kadar sürecekleri önemli değil.

Geçtiğimiz Mart ayında, bir çalışma 832 yaş erkekler 18-39 yaşlarındaki erkek arkadaşlarından kalma alışkanlıkları ve aradıkları ilişkiler hakkında. 25 ve daha alt yaştaki bekarların % 89’unun tek eşli ilişki bulmak isterken, 26-30 erkeklerin% 93’ü ve 31-39 yaş aralığındaki erkeklerin % 92’si tek eşli bir ilişki arıyor.

Daha fazla eşcinsel erkeğin monogami peşinde koştuğu görülüyor. Tabii ki, sen yapıyorsun ve seni yerine getireceğini düşündüğün ilişki türünü buluyorsun. Yine de, denemeden önce bir şey çalma demeyeceğim. Açık ilişkilerde erkeklerle çıkmayı sevdiğimi düşünmedim, ama işte burada, partnerlerle ve eşlerle erkeklerle çıkıyorum ve daha mutlu olamadım.

Related Stories

Lulu Kobe Show’a Hazır Mısınız?
Hornet Türkiye App Store’a Geri Döndü
Quantcast