Seksten Daha Keyif Almak İstiyorsunuz? O Zaman Ereksiyona Daha Az Odaklanın

Seksten Daha Keyif Almak İstiyorsunuz? O Zaman Ereksiyona Daha Az Odaklanın

Be first to like this.

This post is also available in: العربية English Español Português Русский ไทย Українська

Korkuluk ve ereksiyonlarla sorunlu bir takıntımız var – tıpkı filmlerdeki gibi! Penis sahipleri, ereksiyonları hakkında düşünmek ve endişelenmek için çok zaman harcarlar; ne kadar kolay olsun, tutmak ve ne kadar zamanda boşalırlar.

penisini yalnız bırak! Bunu yapmak zor değildir – talep üzerine sertleşmek, sıkı kalmak ve çok yakında boşalmamak. Bu cinsiyet değildir, bu bir performanstır, bu da kötü cinsiyete yol açar (ve cinsel organlarda ve pelvik tabanda uzun süreli fizyolojik sorunlar, daralmalar ve gerilimler yaratabilir). Bu kadar sürtünme duyarsızlaşıyor. Her zaman daha büyük, daha hızlı, daha sert ve daha fazla cinsel ilişkiye girmek kaybolan hassaslığa yol açabilir ve kendinizi tamamen parçalanmış hissetmenize neden olabilir. Daha nazik cinsel formlarda uyarılma bulma yeteneğini kaybedersiniz. Kendinize odaklanın, partnerinizin ne yapıyor düşüncesine değil.

Kendimize değdiğimiz değer, başkalarına karşı ne kadar arzu edilir olduğumuza ya da algıladığımız “piyasa değerine” ne derinden bağlıdır. Fakat bu erkek bakış açısı altında zevk azalır. Çok sıkı ve sağduyulu kalma mekaniğine odaklanmışsın. Cinsiyetin nasıl hissettiğine ve sadece zevk aldığına dair rahatlamak için değil . Daha az yapma ve daha fazla varlık ve zevk alma kullanmanızı öneriyorum.

Zevk vermenin farklı bir anlayışına sahip olduğunuzda cinsel işlev bozuklukları mevcut değildir. Parmakları, dilleri ve oyuncakları düşünün. Cinsel işlev bozukluklarının çoğu, vücudun bir kısmının başarısız olmasından değil, toplumsal olarak kabul edilebilir veya arzu edilen bir şekilde cinsel ilişkide bulunmadaki başarısızlıklardan kaynaklanır. Çoğu konu gerçekçi olmayan beklentiler ve bir penisin nasıl işlediğiyle ilgili yanlış anlamalar nedeniyle ortaya çıkıyor. Bir ereksiyon hapına ihtiyacınız yok, daha iyi seks eğitimi ve daha fazla penis-saygısına ihtiyacınız var. Viagra’nın dağıtıcıları bize inanmamızı istediği için, sadece biyolojik hidrolik değildir. Penisin bir yapay penis değil ve asla bir gibi davranması beklenmemelidir.

Ereksiyonlar, penis şekilleri ve boyutları kadar çeşitlidir. Her birey beklenecek çeşitlilikler ve sorunlar ile farklı şekilde cinsel olarak çalışacaktır. Yaşamlarımızdaki noktalarda hepimizin cinsellikle ilgili sorunları olacak. Bu sağlıklı, bir bozukluk değil.

Seks gerçekten ateşli mi? Partnerin ilgisini çekti mi? Tek eşcinsel ruhunuzu emiyor mu? Daha fazla çeşitliliğe mi ihtiyacınız var? Bekâr olmanız mı gerekiyor? Sıkıldın mı? Ne istediğini soruyor musun? Asıl meseleyi atlamayın – penisiniz sizinle konuşuyor.

Bireyler problem olarak değil, asla denemedikleri kıvrımlar, pozisyonlar ve oyuncaklarla deney yapmak da dahil olmak üzere, nasıl cinsel olabileceğine dair anlayışlarını genişletmeye yönelik bir zorluk olarak görülmelidir. Zevk, cinsiyetin tek kısmıdır!

Related Stories

Hornet Türkiye App Store’a Geri Döndü
Quantcast