Quantcast
Şehrini En İyiden Daha İyi Biliyor musun? Bir Hornet Büyükelçisi Olmanın 5 Sebebi Culture

Şehrini En İyiden Daha İyi Biliyor musun? Bir Hornet Büyükelçisi Olmanın 5 Sebebi

Written by Hornet User on February 15, 2018
Be first to like this.

This post is also available in: English Español Français Português Русский ไทย 繁體中文

Şehri seviyor musun? İnsanlara neden gelip ziyaret etmelerini ya da oraya taşınmalarını söylemekten hoşlanıyor musun? Bunlar seni çağrıştırıyorsa, Hornet Şehir Büyükelçiliği programıyla ilgilenebilirsin.

Seninle ilgili her şeyi ve nerede yaşadığını bilmek istiyoruz: LGBTT topluluğu için şehrini güvende buluyor musun? Seyahat edenler için herhangi bir ipucu var mı, hatta belki de diğer Hornet kullanıcılarıyla tanışma ve onları gezdirme konusunda ilgin var mı? Belki de Hornet kullanıcılarının bilmek istediğini düşündüğün brunch sunan harika bir restoran var. Bu bilgilerin hepsi Hornet topluluğu için özellikle değerlidir. Biz de bunun için sizi ödüllendireceğiz!
hornet şehir büyükelçisi

Hornet Şehir Büyükelçiliği programına katılmak için 5 neden var:

1. Bir Hornet Şehir Büyükelçiliği profili rozeti alırsın.

hornet city ambassador badge teaser hornet şehir büyükelçisi
Hornet Şehir Elçiliği programına kaydolduğun andan itibaren, profilinde seni böyle gösteren bir rozet alırsın. Bu rozet ayrıca, Hornet topluluğu formunu kullanarak yerler ekleyip düzenleyebilmeni de içeren web sitemizin özel bölümlerine girmeni sağlar.  (Barlar, kafeler, otel vb.) Eklediğin Hornet Yerlerleri, uygulamanın “Yerler” sekmesinin altındaki dünya genelindeki Hornet kullanıcılarına gösterilecek; dolayısıyla, tüm kullanıcılar için tüm Hornet deneyimini doğrudan etkiliyor olacaksın.

2. Toplantıları düzenleyerek ve diğer Hornet kullanıcılarıyla buluşarak bize yardımcı olabilirsin.

hornet şehir büyükelçisi guys
Şahsen diğer kullanıcıları karşılamak için daha iyi bir yol var mı? Hornet Büyükelçileri, benzer ilgi alanlarına sahip kullanıcıların bir araya gelip ciddi konularda görüşmeler yapmalarına ya da sadece içkilerinin tadını çıkarabilmelerine ve eğlenmelerine olanak tanıyan yerel buluşmaları organize edebilir (veya sadece katılabilirsin).

3. Şehrinle ilgili önemli bilgileri paylaşabilirsin.

hornet city ambassador 1 hornet şehir büyükelçisi
Hornet’in uluslararası içerik ekibi, uzmanlıkları için Hornet Büyükelçileri’ne bakmaktadır. Güvenlik ve ayrımcılık konularından şehrinin en iyi gay barlarına veya kafelerine dair tavsiyelerle kendini ekibimize sunarak katkıda bulunarak diğer sakinleri ve ziyaretçilere yardım ediyorsun. Ve sağladığın bilgiler Hornet uygulamasına entegre edildiğinde, katkıların çok büyük olacak, uluslararası bir kitleye ulaşacaktır.

4. Hornet Büyükelçileri, turistlere ve seyahat edenlere gerçekten destek sağlayan yollarla yardımcı olur.

hornet city ambassador 2 hornet şehir büyükelçisi
           
Şehir Elçileri, kendi şehirlerinde diğer insanlara yardımcı olmak için orada olsalar da, Hornet Yerler sekmesi özellikle turistler ve şehre yeni yerleşmiş insanlar için yararlıdır. Hornet Topluluk platformu, konuma göre bir üye ve elçilik listesi içerir, bu da bir kullanıcının soru sormak için bir büyükelçi bulmasını kolaylaştırır. Bir Hornet Şehri Büyükelçisi olarak, yardım veya bilgi için o kullanıcının başvuracağı kişi olabilirsin.

5. Hornet sana ödüller sunacak!

hornet city ambassador hornet swag hornet şehir büyükelçisi
Bu, Hornet Şehir Büyükelçiliği girişimimizin favori parçası. Diğer Hornet kullanıcılarına yardımcı olmak için yapmış olduğun tüm iyi çalışmaların için seni çeşitli şekillerde ödüllendirmekten mutluluk duyuyoruz. Hornet Şehir Büyükelçiliği rozetinden daha önce bahsettik, ancak ayrıca Hornet swag, resmi Hornet etkinliklerine özel erişim ve hatta profesyonel büyüme fırsatları sağlanacak. (Bir Hornet ekibi üyesi olmak için bir teklif bile dahil!) Yakında gerçekleşecek olan her eylem için topluluk puanından bahsetmiyorum bile. LGBT Tokens, a new cryptocurrency!

Hornet Topluluğu’na kayıt yaptırarak Hornet Şehir Büyükelçiliği programına bugün katıl . Bunu yaptıktan sonra, Hornet ekibi sana doğrudan ulaşacaktır!

Featured image by Nicolas McComber via iStock

Read more stories by just signing up

or Download the App to read the latest stories

Already a member? Log in
English
  • Français
  • Español
  • Português
  • ไทย
  • 繁體中文