Bu haftanın #HornetErkeği Gabriele, Seni Bir Dağ Kaçamağına Götürmek İstiyor

Bu haftanın #HornetErkeği Gabriele, Seni Bir Dağ Kaçamağına Götürmek İstiyor

Be first to like this.

This post is also available in: English Español Français Português ไทย

Bu haftanın #HornetErkeği Gabriele ile tanışın. Kendisi 27 yaşında ve Birleşik Krallık’taki Windsor kentinde yaşıyor, fakat aslen Cenovalı bir İtalyan. Serbest çevirmenlik ve video oyun testleri yapıyor. Gabriele gerçek bir ilişki arıyor, tek gecelik ilişkiler ona göre değil.

Yukarıda bahsettiğimiz gibi, kendisi Birleşik Krallık’ta yaşamasına karşın, aslında İtalya doğumlu ve tahmin edebileceğiniz gibi, bir gezgin. “Hayatım boyunca Rusya, Birleşik Devletler ve Meksika gibi birçok farklı yerde yaşadım ve çalıştım.”

Bir gezgine yakışır biçimde, Gabriele de farklı lisanlara karşı fazlasıyla ilgili. O bu konuyu Hornet’e şöyle anlatıyor, “Diller ve beyin dilbilimi konusunda oldukça tutkuluyum. Yüksek lisans tezim Ksenoglosi üzerineydi, yani kişinin bilmediği bir yabancı dilde aniden konuşabilme, yazabilme, okuyup anlayabilme yeteneğinin belirmesi ile ilgili.”

Gabriele sadece ciddi işlerle ilgili birisi değil. O, doyumsuz bir korku filmi takipçisi, mizahın ve kelime oyunlarınınsa büyük bir hayranı. Kelime oyunları hakkında şöyle düşünüyor: “lBir puzzle gibi… Bütün olay lisanı nasıl kullandığınızla ve akıl yürütmeyle ilgili. Bu zihninizi formda tutmanızı da sağlıyor.”

Formdan bahsetmişken, bu haftanın #HornetErkeği kendine gerçekten iyi bakıyor. Gabriele büyük bir spor tutkunu ve fazlasıyla egzersiz yapıyor. Yediği yemekler konusunda da oldukça dikkatli davranıyor.

Gabriele Hornet’te arkadaş ve sevgili bulmak amacıyla bulunduğunu söylüyor; fakat onunla iletişime geçeceksiniz, kendi sözleriyle profilinizde bir yüz fotoğrafınız olmalı. Genellikle gençleri ve atletik yapılı erkekleri tercih etse de, bir bağ kurabildiği herkese kapısı açık. Ancak tek gecelik bir birliktelikten daha fazlasıyla ilgileniyor. “Ben eğlenmek istiyorum fakat sıkıcı bir ‘şimdi yatalım ve sonsuza kadar birbirimize elveda diyelim’ biçiminde bir şey de aramıyorum. Gerçek bir şeyler arıyorum, tutkulu bir birliktelik; tıpkı bir hediye gibi, samimiyet içermeli.” diyor.

Onun için mükemmel bir haftasonunun nasıl olması gerektiğini sorduğumuzda, Gabriele’in cevabı oldukça kesin ve açıktı: “Dağların içinde bir haftasonu, sabahtan akşama kadar gezinti, güzel yiyecekler ve bir şişe kaliteli kırmızı şarap. Hava, sabah güneşli olmalı ve akşama doğru büyük bir fırtına kopmalı, böylece güvenli kulübemizin içinde gök gürültüsünü ve şiddetli yağmurun rahatlatıcı sesini dinleyebiliriz.”

Eğer Gabriele ile bağlantı kurmak ve bir sohbet başlatmak isterseniz, onu Hornet üzerinden takip edebilirsiniz: @calvinfever.

Siz de bir #HornetErkeği olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken buradan kaydolmak.

Related Stories

Hornet Türkiye App Store’a Geri Döndü
Quantcast