Bu haftanın #HornetErkeği, Bowen, Sizinle Yemek ve Eğlence Keyfi İstiyor

Bu haftanın #HornetErkeği, Bowen, Sizinle Yemek ve Eğlence Keyfi İstiyor

Be first to like this.

This post is also available in: العربية English Español Français Português ไทย

Tayvan’dan 27 yaşında olan bu hafta ki #HornetErkeği, Bowen ile tanışın. Bilgi teknolojisi mühendisi (bilgisayar ağlarını kurmaya yardımcı olan bir adam) ve Tayvan’ın üçüncü en kalabalık şehri olan Taipei şehrinde yaşıyor. Zeki ve arkadaş canlısı olmanın yanı sıra, aşağıda göreceğiniz gibi, yiyecekleri, hayvanları ve eğlenceyi de sever.

instagramı doldurulur . (Özellikle de deniz ürünlerini ve tatlılarını seviyor.) Instagram’ın hesabında, genellikle parlak bir gülümsemeyle, renkli yerlerden önce kendini gösteren çok sayıda görüntü var.

Onun ideal haftasonu özellikle bir arkadaş ile “iyi bir kafe seç ve dinlen”. “Soğuk havalarda sevgilimle sarılmayı seviyorum” diyor. Aynı zamanda onun sevimli beyaz yavrularıyla (Instagram resimlerinin bir çoğunda açılan) iyi bir kucaklaşmayı da sever.

“Ben başkalarıyla iyi geçiniyorum [ve] her zaman gülümsüyorum” diyor. Bowen ilk olarak bazı arkadaşlar edinmek için Hornet ‘e katıldı, ancak şimdi bir yıldan uzun bir süredir Hornet topluluğunun bir parçası olduğu için, sahip olduğu her şeyi takdir etmeye geldi. teklif etmek.

Çok fazla içerik, etkinlik ve adam” diyor.

Gerçekten de, Tayvan’daki çocuklar Hornet’i seviyor ve Hornet onları hemen geri sever”.

Bowen, Hornet’ten çok fazla arkadaş edindiğini ve bilgisayarla çalıştığı uzun bir günün ardından bile arkadaşlık, konuşma ve arkadaşlığın kendisini mutlu ettiğini söyledi.

“Bütün gün yüksek sesle çalabilirim ve gülerim,” diyor Bowen, bu dayanılmaz gülüşü yakalıyor.

Bir konuşma yapmak ve Bowen ile bağlantı kurmak istiyorsanız, onu Hornet: @bomguo’da takip edebilirsiniz.

Siz de bir #HornetGuy olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken buradan kaydolmaktır.

Related Stories

Lulu Kobe Show’a Hazır Mısınız?
Hornet Türkiye App Store’a Geri Döndü
Quantcast