Son Hafta Sonu Uluslararası 25 Deri Portresi 2018 Chicago’dan 25 Portreler

Son Hafta Sonu Uluslararası 25 Deri Portresi 2018 Chicago’dan 25 Portreler

Be first to like this.

This post is also available in: English Português 繁體中文

Geçen hafta üç günlük bir hafta sonu başka bir Anma Günü gördü ve Chicago’da sokaklar, oteller ve eşcinsel mekanları ile deri kaplı, garip queer erkeklerin olduğu gibi. Uluslararası Bay Leather 2018 rekor kitaplardan biriydi. 40 yıldır dünyanın en büyük “kink konferansı” (bu yıl 40. yıldönümünü kutladı) ilanından sonra IML, deri severlerin bağ kurma ve övgü yapma şansı sunuyor. (Evet, gawking, groping, seks ve diğer eğlenceli şeyler içerir.)

International Mr. Leather 2018’in takvimi neredeyse bir çok zevk düşkününün spor yaptığı deri jockstraps kadar doluydu. IML Açılış Törenleri 24 Mayıs Perşembe günü gerçekleşti, Cuma ve Cumartesi ise Deri Pazarı, pop-up mağazaları ve Puppy Yoga gibi daha ilginç etkinlikler için harcanıyordu. Pazar ana olay, Uluslararası Bay Deri Yarışması, taç James Lee, Uluslararası Bay Deri 2018 olarak Sayın Kentucky Deri 2017 gördü.
International Mr. Leather 2018, 28 Mayıs Pazartesi günü Black and Blue Ball ve IML’nin ilk defa Chicago’nun tarihi House of Blues bölgesinde düzenlenen ikonik kapanış partisi ile sona erdi.

International Mr. Leather 2018’i okuyucularımızla paylaşmak için, Los Angeles merkezli fotoğrafçı Trevor Ott’den Chicago’ya gitmesini ve ilk kez IML’yi deneyimlemesini istedik. “I ne yapacağını bilmiyordu olay dışında veya nasıl çalıştı? “diyor. “Kongre Oteline geldiğim andan itibaren tanıdık yüzler, yeni yüzler, eski arkadaşlar, en iyi arkadaş ve arkadaşlarıma hiç rastlamadım. Benim için IML, yaptığım bağlantılar hakkındaydı. unutulmaz. “

Fotoğraf konularıyla ilgili olarak, Ott, “Etkinlik boyunca fotoğrafladığım kişiler arkadaş, müşteriler, yeni tanıştığım insanlar, uzun zamandır işimi gören insanlardı ve onları fotoğraflamamı istediler. fotoğraf oturumlarını kısa tuttu, böylece insanlar olaydan çok uzakta olduklarını hissetmezlerdi, ama iyi bir mola gibi hissetmek için yeterince uzunlardı. Bu kez portrerlerim için bu insanları oturtmak güzeldi. olayı yansıtmak için.

Ott, “IML 40, daha iyi oldu, ancak mümkün olan en iyi şekilde olsa da,” diyor. “IML 41’e döneceğim ve bekleyemem.”

Trevor Ott’in Uluslararası 2017 Deri’den portrelerini buradan inceleyin:

Fotoğrafçı Trevor Ott’u Instagram ve Facebook

Related Stories

Lulu Kobe Show’a Hazır Mısınız?
Quantcast