Super-Fan (sosyal eğlence platformu) Madonna’nin doğum gününü, Material Girl (maddi kiz) temalı lego mini-figürleri ile kutluyor

Super-Fan (sosyal eğlence platformu) Madonna’nin doğum gününü, Material Girl (maddi kiz) temalı lego mini-figürleri ile kutluyor

Be first to like this.

This post is also available in: English Français ไทย

Madonna’nin doğum günü her zaman bir kutlama sebebidir özellikle bu gün Material Girl’ün şatafatli 6-0. yılına giriyor olması. Dünyanın her köşesindeki hayranları onu takdirle anarken, hayranlarından biri: çok özel bir hediye yarattı. Sanatçı Sam Hatmaker, Pop’un Kraliçesi Madonna’ya el emeği ile Lego dan Mini-figürler tasarladı.

Sam Hatmaker’in tasarımları

“Lego, Madonna gibi, çoçukluğumdan beri hayatımın en önemli parçasıydı. ” diyor Hornet’e Hatmaker.. “Madonna 60. yaşını kutlarken… ve Mini-figürlerin 1978 de piyasaya çıkışının üzerinden 40 yıl geçmişken, bende her ikisi için özel bir şey yaratmalıyım” diye düşündüm.
İlk tasarladığı Madonna Mini-figür Lego’sunu 1978 yıllarında, New York’da sanat modelliği yaparken yaratmıştı.

Sam Hatmaker

Madonna’nın Legolarını yaratırken, orijinal Lego parçaları, aksesuarları ve textili (“Material Girl’ün” başının üstündeki parça hariç) kullanılmıştı. Hatta, “Rain” figürü’nün ayakları, 1978 de tasarlanan Mini-figurlerde olduğu gibi, hareket etmiyordu. (sabit idi)

Pop’un Kraliçesi Mini-figür kolleksiyonunda, “Like a Prayer,” “Erotica,” “Like a Virgin,” “Bedtime Stories” ve hatta “Nothing Really Matters,” da kimono giymiş Madonna’nın ikonik tasvirleri dahil olmak üzere 20 çeşit Madonna Mini-figür Legosu var. Fakat Sam, daha 20 çeşit parçanın eklenebileceğini söylüyor.

Sam Hatmaker

Bunun, Hatmaker’in Lego sanatına girişmesinin ilk seferi olduğunu söyleyemeyiz: Onun yarattığı Golden Girls – Altın Kizlar Lego set’iviral bir sansasyon’a dönüşmüş iken halen bir dizi ünlünün portesi üzerinde renkli Lego parçaları kullanarak çalışmalarına devam ediyor.

Related Stories

Hornet Türkiye App Store’a Geri Döndü
Quantcast