Quantcast
21 Yüzyılda, iç çamaşırındaki kabarıklığı (bulge) en muhteşem olan 30 ünlü. Celebrities

21 Yüzyılda, iç çamaşırındaki kabarıklığı (bulge) en muhteşem olan 30 ünlü.

Written by Mikey Rox on September 23, 2018
Be first to like this.

This post is also available in: English Español Français Português ไทย

15 Yıl önce, iç çamaşırı markası “Freshpair” sektörel satişlarini arttırmak üzere.Ulusal İç Çamaşırı Gününü başlatti. Bu girişim sonrasında satışların artmasının yani sıra başka şeyler de ortaya çıktı.
Bu hayırlı günün hakkını verebilmek üzere (çok zeki bir pazarlama fikri oldugunu da takdir ederek), internet tarayıcılarımıza takılan en muhteşem bulge sahibi 30 ünlünün kimler olduğunu araştırdık. Tabiiki her birini sayabilmek mümkün olmadı – ama en göze çarpanlarını sizler için derleyip sunuyoruz – Lütfen bize kimi saymayı unuttuğumuzu, sizin favorinizin kimler oldugunu ve hangi ünlünün sizin için çamaşırına kadar striptiz yaparak soyunmasını istediğinizi bizimle paylaşın.

En Muhtesem 30 ünlü bulgesi.

1. Gus Kenworthy

best celebrity bulges gus kenworthy

Olympiyat madalyalarını kazanmakla meşgul Olmadığı zamanlarda, Kenworthy aletinin hakkını veriyor. — resmi Instagram hesabında fazlasını görebilirsiniz — ama biz Gay Times’ Nisan 2018 sayısındaki fotoğrafıni beğendik.

2. David Beckham

David Beckham best celebrity bulges

Geçtiğimiz yıllarda eğer penisinizi ameliyatla büyüttürmeyi düşündüyseniz bunu Beckham’dan bilin.
New York Post’da çıkan bir habere göre,
Beckham ve onun gibi büyük bulgesi olan erkek ünlüleri gördükçe b (Jon Hamm’inki dahil olmak üzere, çünkü aman allahım o ne yahu – her pasif bireyin hayalini süsler – bilinçaltımız etkileniyor ve penoplasti (penis dikleştirme operasyonu) yaptırma kararını verenlerin sayısı artıyormuş. — Ki bu ameliyat sonrasında yenilir yutulur olmayan yan etkileri olabileceği söylense bile… (Sakın etki altında kalıp, Yaptırmayın!)

3. Mario Lopez

mario Lopez best celebrity bulges

Lopez, 90’larin eşcinsel gençlerinin duygularının tetiklenerek uyanmasına sebep olan kendi dizayn ettiği M kodu ile sınıflandırılmış donkolleksiyonu ile tanınır ve “Bayside Lisesinin” güreş mayosunu giyerek büyümüş bir ünlüdür. (as The Bell’s A.C. Slater’in fotoğrafi)
Biraz da nostalji yapmak istedik – ki artık bu ürün e-bay dışında satılmıyor, ama ihhh kim ne yapsın onları…. )

4. Max Emerson

Max Emerson best celebrity bulges

Günümüzde Instagram Fenomenleri are celebs kendi dünyalarinda Ünlüler— tıklamayı pek seven sizin gibi aç homoların sayesinde — Evet işte karşınızda meşru bir filim yapımcısı da olan ( meşru bir filim yapımcısı da olan ) Emerson, en iyi yapmayı bildiği işi yaparken:2(X)IST’in Onur Yürüyüşü Kampanyası Pozlarını verirken..

5. Tom Daley

best celebrity bulges tom daley

Vee karşınızda Olimpiyatların Dalış dalının Superstar’ı (Daley. yakın zamanda partneri (Dustin Lance Black) ile baba oldu. Fotoğrafında bebeğin nerden geldiğine dair bir fikriniz olacak kadar detay görebilirsiniz.

6. Michael Sam

michael sam best celebrity bulges

Sam’in NFL kariyeri başlamadan bitti ama biz ona her zaman için talibiz.

7. Justin Bieber

best celebrity bulges justin bieber

Bieber Calvin Klein’in iç çamaşırı kampanya çekimlerinde Photoshoplu olduğunu düşündüğümüz bu pozu ile medyaya servis edildi ve orijinal olmadıgını iddia eden kıskanç takipçilerinin sesini kesmek için olağan üstü bir çaba harcıyor.

8. Laith Ashley

best celebrity bulges laith ashley

Erkeksi trans model Laith Ashley, Henüz cinsiyet değiştirme operasyonu onayi almamişken… – yani tamamen doğal olduğunu söyleyemeyiz ama – görüntüye bakarsak yer vermemeye içimiz el vermedi, yargılamıyoruz.

9. Zac Efron

Bu sahne eşcinselliğini açıklamış Yönetmen Lee Daniels’in The Paperboy filminde Efron, sıcaktan takımları yaymış, problemli baş rol oyuncusu canlandırıyor. Yazık sana bebeğim.

10. Chris Pratt

chris pratt best celebrity bulges

Everyman Pratt son zamanlarda kendini dini inanca adamış olmasına rağmen— ki resmi Instagram hesabındaki buna benzer bütün fotograflarını kaldırmış olmasına rağmen — tanrıya şükredelim ki bir zamanlar bize bu güzelliği görme fırsatını verildi.

11. Chris Hemsworth

Hemsworth 2015 yılında Vacation, filmindeki bu sahnede protez penisi ile poz vermişti, ancak sonra filimde ne olduğunu tam olarak bilmemiyoruz.

12. Chris Evans

Evans, 2001 yılında Çevirdiği Not Another Teen Movie deki bembeyaz mayosu ile What’s My Number filminin bu sahnesindeki üstsüz basketbol pozuna karşılık daha iyi Görünüyor olmasına rağmen bu fotoğrafı paylaşmadan geçemedik.

13. Trey Songz

 best celebrity bulges trey songz

Rapçi-ve Aktör, Trey Songz’un belden aşağı şanslı olduğunu duymuşsanız eğer, Calvin’leri içindeki bu fotoğrafında söylentilere meydan okurken görebilirsiniz ve eğer erkek kardeşi , Forrest Tucker, ‘in NSFW fotoğraflarına bakacak olursanız daha fazla lafa gerek olmadığını göreceksiniz.

14. Calvin Harris

calvin harris best celebrity bulges

T. Swifty’nin yapmacık hallerini pek iyi biliriz. Ama Calvin Harisi “bu pakete rağmen” birakmiş olmasından dolayı düşüncelerine katılmakta zorlanıyoruz.
Önceki ve sonraki fotoğraflarına bakarak bir merhale kat ettiğini , söylemeden geçemeyiz.

15. Matthew Lewis

matthew lewis best celebrity bulges

Harry Potter kahramanı, Matthew Lewis’in Hogwarts daki demode giyimli Çoçuğu buzan tilkiye çevirdiği sahnedeki gibi büyüye veya sihirli bir değneğe ihtiyacımız yok . Şu hayalara bir bakin.

16. Nick Jonas

nick jonas best celebrity bulges

Jonas kardeşlerin en gencinin bir avuca sığmıyor gibi görünen bulgesine rağmen (tam da sevdiğimiz gibi değil mi) biz halen Marky Mark’in Calvin Klein pozunu tercih ediyoruz.

17. Joe Jonas

 best celebrity bulges joe jonas
Ortanca Jonas Joe, Guess Kampanyasi için altındakini fırlatınca gözümüzden hiç kaçmayan bu poz ortaya çıktı.

18. Jamie Dornan

jamie dornan best celebrity bulges

.

Dornan, E.L. James’in Romantik Erotik romanın adı Fifty Shades Freed filiminin son bölümünün çekimlerinde, yönetmen James Foley’e fikrini sorarsanız, sansürsüz pozlar vermeyi kabul etti. Ancak bu pozlar montaj masasından sonrasını geçerli bir sebep olmamasına rağmen göremedi. (Bizce anlamlı değil en azından). Ki buna rağmen internette derin bir araştırmaya girişirseniz bu pozların sansürsüz hallerini bulabilir hatta bu fotoğraflar sizi filmin yayınlanacağı güne kadar idare edecektir.

19. Cristiano Ronaldo

cristiano ronaldo best celebrity bulges

Hiç kimse iç çamaşırları ile Futbol star’i Cristiano Ronaldo gibi yayılarak poz vermekten dünyanın parasını kazanamaz herhalde..

20. Colton Haynes

colton haynes best celebrity bulges

XY, biz Z sen, ve Genç Mr. Haynes.

21. The Game

the game (you just lost) best celebrity bulges

The Game’in bulges 2 ila 4 oyuncuya yeter de artar bile.

22. Tom Hiddleston

tom hiddleston best celebrity bulges

Thor görüleceği üzere Büyülü Çekice sahip olan tek kişi değil.

23. Michael Fassbender

Fassbender, donunu similyasi gibi (Uzun) seviyor herhalde.

24. Jake Shears

jake shears best celebrity bulges

Botlarını dolabinda sakla Jakey, biz müstehcen halleri severiz.

25. Justin Timberlake

justin timberlake best celebrity bulges

2008 yılında, Justin Timberlake The Love Guru filminde rol aldigi bu sahnede

26. Mechad Brooks

 best celebrity bulges mechad brooks

Brooks’un bulge-tastic Calvin Klein kampanya posterinde esasen bir tane X vardi. Ama HBO kanalında yayınlanan konusu doğa üstü vamp güçler olan True Blood dizisinde bir tane daha yakalayabilirsiniz.

27. Kellan Lutz

 best celebrity bulges kellen lutz

Kimin bulgesi daha güzel? — Mechad mı Kellan mı? Seçimler, Seçimler….

28. Russell Tovey

russel tovey best celebrity bulges

Ne’ye bakıyorsun ki sen?

29. Tyler Posey

Posey, vahşi Yönünü booker şortu içinde sergiliyor ve sanat için neler yapabileceğini gösteriyor – yada belki bira ilgi için.

30. Milo Ventimiglia

Amerikanin yeni favori dizisindeki baba karakteri horozuna ayar çekerken ki hareketli GIF’i. Yanlış anlamaya mahal vermemek adına bu sahneAdam Sandler’in That’s My Boy (2012) bombasıdır. NBC draması This Is Us ile karıştırmayın. Biz yinede listeye eklemek istedik.

Mikey Rox, ödüllü gazeteci ve LGBT yaşam stili uzmanıdır. Isleri, dünya genelinde 100 den fazla outlet de yayınlanmıştır. Vaktinin çoğunu plajda köpeği Jaxon ile yazılarını yazarak geçirmektedir. Mikey’e Twitter uzerinden ulaşmak isterseniz @mikeyrox.

Sizin favoriniz olan herhangi birinin fotoğrafını ıskalamişmıyız?

Read more stories by just signing up

or Download the App to read the latest stories

Already a member? Log in
English
  • Français
  • Español
  • Português
  • ไทย
  • 繁體中文